رئیس اتاق اصناف همدان:عرضه کالاهای اساسی با قیمت مصوب/ثبات نرخ ارز مطالبه اصلی بازاریان

۱۴:۲۵:۲۵ اسفند ۱۶, ۱۴۰۱ 0 دیدگاه

رئیس اتاق اصناف همدان: عرضه کالاهای اساسی با قیمت مصوب/ثبات نرخ ارز مطالبه اصلی بازاریان

رئیس اتاق اصناف مرکز استان همدان گفت: اقلام اساسی به اندازه کافی در بازار موجود است و با توجه به فرا رسیدن عید و افزایش تقاضا هیچ کمبودی وجود ندارد و مردم می‌توانند به راحتی کالاهای مورد نیاز خود را تهیه کنند.
به گزارش اتاق اصناف ایران محمد ارغوان افزود: با توجه اینکه در روزهای پایانی سال هستیم نگرانی برای تأمین کالاهای مورد نیاز مردم وجود ندارد و انواع کالاها به ویژه اقلام اساسی در بازار به وفور موجود است و عرضه کالاهای اساسی با قیمت مصوب در فروشگاه های صنفی همه روزه در حال توزیع است.
وی تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه های بهاره امسال در دستور کار قرار ندارد و فقط عرضه کالاهای اساسی با نرخ مصوب که مصوبه ستاد تنظیم بازار است تا پایان ماه مبارک رمضان همه روزه در فروشگاه های متخب صنفی عرضه خواهد شد.
ارغوان افزود: جشنواره فروش فوق العاده نیز با استقبال واحدهای صنفی از ابتدای اسفندماه شروع شده و تا اواسط فرودین ماه سال آینده ادامه خواهد داشت.
وی با بیان اینکه اصناف تمایلی به افزایش قیمت‌ها ندارند، افزود: هرچقدر میزان قیمت‌ها پایین‌تر باشد، فروش کالا به واسطه قدرت خرید مردم بیشتر خواهد بود و به همین دلیل اصناف همواره خواستار ثبات نرخ ارز و متعادل سازی قیمت ها در بازار هستند.
وی با اشاره به اینکه بازرسی و نظارت بر بازار در ماه آخر سال تشدید می‌شود ادامه داد: برای جلوگیری از هر گونه تخلف و افزایش رضایتمندی مردم نظارت و بازرسی‌ها بر بازار توسط اتاق اصناف و اتحادیه‌ها تشدید می‌شود.
ارغوان تأکید کرد: خوشبختانه همکاری بسیار مطلوبی بین دستگاه‌های نظارتی و اصناف وجود دارد و در همین راستا رصد بازار با دقت بیشتری صورت می‌گیرد./ع/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× 6 = 30