رئیس اتاق اصناف اراک: برگزاری جشنواره فروش فوق العاده صنوف در اراک/ بیش از ۶۰۰ فقره بازرسی طی ۱۰ روز در طرح نظارتی نوروز

۱۴:۴۱:۲۸ اسفند ۲۰, ۱۴۰۱ 0 دیدگاه

رئیس اتاق اصناف اراک:
برگزاری جشنواره فروش فوق العاده صنوف در اراک/ بیش از ۶۰۰ فقره بازرسی طی ۱۰ روز در طرح نظارتی نوروز

رئیس اتاق اصناف اراک از برگزاری جشنواره فوق العاده نوروزی صنوف در اراک خبر داد وگفت: بیش از ۶۰۰ فقره بازرسی در طرح نظارتی ویژه نوروز طی ۱۰ روز از تاریخ ۸ اسفندماه الی ۱۸ اسفندماه از واحدهای صنفی اراک صورت گرفته است.

جعفر مددی در گفت وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی اتاق اصناف ایران افزود: جشنواره فروش فوق العاده در راستای حمایت از تولید داخلی و اشتغالزایی با محوریت اتحادیه های صنفی و اتاق اصناف اراک از ابتدای اسفندماه شروع و تا ۴ اردیبهشت ماه سال آینده ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: در طرح نظارتی ویژه نوروز طی ۱۰ روز از ۸ اسفند الی ۱۸ اسفندماه ۶۱۰ فقره بازرسی از واحدهای صنفی شهر اراک توسط بازرسان اتاق اصناف اراک صورت گرفت که بر اساس آن ۳۸ فقره پرونده تخلف ، ۱۲۰ اخطاریه برای واحدهای فاقد پروانه کسب و پروانه منقضی صادر شده است.

مددی افزود: حدود ۳۰ هزار واحدصنفی در شهر اراک فعالیت دارند و طرح بازرسی و نظارت ویژه نوروز در ۸ گشت مشترک بازرسی اصناف و تعزیرات از ابتدای اسفندماه شروع شده و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

رئیس اتاق اصناف اراک گفت: عرضه کالاهای اساسی مانند گوشت، مرغ و … با همکاری وازرت صمت و جهاد کشاورزی در فروشگاه ای منتخب با قیمت مصوب در حال عرضه می باشد.

مددی اظهار کرد: در حال حاضر مشکلی در عرضه کالا نداریم و به دلیل کاهش نقدینگی وکاهش قدرت خرید مردم میزان عرضه بالا و میزان تقاضا کم می باشد.

رئیس اتاق اصناف اراک تصریح کرد:کالا‌های مورد نیاز پایان سال در جشنواره فروش فوق العاده با تخفیف ۵ تا ۳۰ درصدی عرضه می‌شود./ع/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 1 =