دولت، مدرس خیابانی را به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت صمت به مجلس معرفی کند/ لازم است بین دولت و اصناف همیشه ارتباط خوبی باشد

۱۴:۱۵:۱۸ تیر ۱۸, ۱۳۹۹ 0 دیدگاه

عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران و تهران معتقد است که دولت، مدرس خیابانی را به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت معرفی کند و نمایندگان مجلس نیز به او رأی بالایی بدهند.

به گزارش اتاق اصناف ایران ابراهیم درستی، عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران و تهران با اشاره به اینکه لازم است بین دولت و اصناف همیشه ارتباط خوبی باشد، گفت: یکی از مراکز و نقاطی که با اصناف همیشه رابطه دارد وزارت صنعت، معدن و تجارت است و فردی که به عنوان وزیر آینده برای این وزارتخانه معرفی می‌شود، باید کسی باشد که بتواند این ارتباط با حفظ و تقویت کند.

درستی افزود: مدرس خیابانی طی مدتی که به عنوان سرپرست در وزارتخانه صمت فعالیت کرده عملکرد خوبی دارد و من اگر جای دولت بودم، مدرس خیابانی را به عنوان وزیر پیشنهادی به مجلس معرفی و از ایشان نیز می‌خواستم که به فعالیت خود ادامه بدهد.

وی ادامه داد: مدرس خیابانی نسبت به شرایط موجود تصمیمات درست و خوبی گرفته است و فردی است که از سال ۸۲ در مباحثی همچون تنظیم بازار حضور داشته و تجربه خوبی دارد و این مسئله در کنار جوانی و انرژی او یک امتیاز مثبت تلقی می‌شود.

عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران ادامه داد: ایشان در شرایطی این مسئولیت را قبول کرد که بسیاری از مشکلاتی همچون افزایش قیمت دلار، گسترش ویروس کرونا و… خارج از اراده وی بر بازار و صنعت و تجارت کشور تحمیل شد.

درستی که در طول مدیریت چهار وزیر در وزارت صمت به عنوان نماینده وزارتخانه در اتاق اصناف ایران حضور داشته، افزود: من با وزرای مختلف و با دیدگاه‌های متفاوت کار کردم و امروز پذیرش مسئولیت برای کسانی که بخواهند کار کنند واقعا سخت است و به نظرم اینکه مدرس خیابانی در این دوران چنین مسئولیتی را پذیرفته نشان از شهامت وی دارد و باید از او حمایت کرد.

عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران ادامه داد: به صورت کلی حدود کمتر از یک سال از عملکرد دولت فعلی باقی مانده و قطعا چند ماه از این میزان صرف انتخابات آینده خواهد شد و نمایندگان مجلس باید کمک کنند تا طی این مدت دولت بتواند به وظایف خود عمل کند و ما امیدواریم که دولت، مدرس خیابانی را به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت معرفی کند و نمایندگان مجلس نیز به ایشان رأی بالایی بدهند.

وی ادامه داد: ما در صنف تابع قانونیم و هر کسی که از مجلس رأی اعتماد بگیرد ما از او حمایت خواهیم کرد./ع/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + = 23