حذف مقررات بازدارنده و محدودیت دو دور متوالی اصناف باید برداشته شود

۱۵:۳۴:۲۳ مهر ۸, ۱۳۹۹ 0 دیدگاه

نماینده اتاق اصناف ایران در استان ایلام، شهرستان آبدانان با اشاره به مقرارت بازدارنده در حوزه اصناف گفت: حذف مقررات بازدارنده بخصوص قانون محدودیت دو دوره متوالی یا ۴ دوره متناوب در انتخابات هیات مدیره اصناف برای حمایت از اصناف ضروری است.
سیدایوب جمشیدی در گفت وگو با خبرنگار اتاق اصناف ایران اظهار کرد: اصناف و بازاریان همیشه در زمان بروز مشکلات در صحنه حاضر بوده اند و نقش ارزنده و قابل توجهی در عبور از بحران‌ها داشته‌اند و حال انتظار داریم تصویب قوانین حمایتی و حذف قوانین بازدارنده برای حمایت بیشتر از اصناف در اولویت قرار گیرد.
وی تصریح کرد: حذف محدودیت دو دوره متوالی و چهار دوره متناوب؛ ثبات وجلوگیری از نوسان قیمت کالا و خدمات و ایجاد بازار رقابتی با رفع مشکلات شیوه فعلی نرخ‌گذاری کالا و خدمات، بازگرداندن نظم و جلوگیری از تشدید رکود با اجرای مجدد سقف وحدود صنفی، ایجاد بازار رقابتی وعادلانه میان فروشگاه‌های زنجیره‌ای و واحدهای صنفی، جلوگیری از تضییع و فرار مالیاتی و… از جمله مسائلی است که باید مشکلات موجود در این زمینه مرتفع شود.
جمشیدی افزود: رفع مشکلات موجود و حمایت از اصناف کشور نیازمند ایجاد یک عزم و اراده ملی است و امیدواریم با تلاش های هیات رئیسه اتاق اصناف ایران این مشکلات مرتفع شود.
وی همچنین در خصوص ارائه تسهیلات کرونایی در استان ایلام گفت: خوشبختانه تسهیلات کرونایی در استان ایلام پرداخت شد و واحدهایی که متقاضی دریافت تسهیلات بودند این وام را دریافت کردند و تنها مبالغ این تسهیلات بسیار اندک بود ./ع/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 10 =