جشنواره فروش ویژه نورزوی به صورت نمایشگاه آنلاین نیز دایر خواهد بود

۱۳:۲۴:۱۸ اسفند ۱۶, ۱۳۹۹ 0 دیدگاه

رئیس اتاق اصناف مرکز استان خراسان شمالی گفت: در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی و کاستن از میزان تجمعات در کنار برگزاری جشنواره فروش ویژه نورزوی نمایشگاه به صورت آنلاین نیز دایر خواهد بود.
مهدی امیدوار در گفت وگو با خبرنگار اتاق اصناف ایران افزود: همزمان با برگزاری جشنواره فروش ویژه نوروزی (نمایشگاه بهاره آنلاین) نیز دایر است و برای افرادی که قصد مراجعه به صورت حضوری ندارند، میتوانند از منزل خرید آنلاین داشته باشند و این طرح بسیارخوبی است .
وی تصریح کرد: برای کسبه ای که متقاضی شرکت در جشنواره فروش ویژه نوروزی و نمایشگاه آنلاین بودند، پنل هایی طراحی شده و در اختیارشان قرار گرفته است که با این طرح در فضای مجازی نیز کسبه بتوانند فروش داشته باشند و همچنین مردم نیز به صورت غیرحضوری خرید داشته باشند.
امیدوار افزود: برگزاری این جشنواره فرصت خوبی است که امسال در اختیار اصناف قرار گرفته است تا بتوانند در ایام پایانی سال فروش بهتری داشته باشند و با ارائه کالاهای کیفی و قیمت‌های مناسب به حداقل سود برسند و امیدوار هستیم در سال های آتی نیز این طرح ها تداوم داشته باشد.
وی با اشاره به مزایای اجرایی شدن جشنواره فروش فوق العاده نوروزی تاکید کرد: این جشنواره یکی از طرح های خوبی است که تا کنون اجرا شده و بهترین جایگزین طرح فروش نمایشگاه بهاره می تواند باشد و به نوعی حقوق اصناف و مصرف کنندگان در این طرح رعایت خواهد شد و محدودیت شرکت نیز در یک مکان خاص را ندارد و هدف اصلی حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان داخلی می باشد./ع/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =

6 × = 48