جشنواره فروش فوق العاده شب عید از ابتدای اسفندماه در حال برگزاریست

۱۶:۲۰:۴۲ اسفند ۲۷, ۱۴۰۱ 0 دیدگاه

رئیس اتاق اصناف اصفهان:
جشنواره فروش فوق العاده شب عید از ابتدای اسفندماه در حال برگزاریست

رئیس اتاق اصناف اصفهان گفت: جشنواره فروش فوق‌العاده از ابتدای اسفندماه شروع شده و تا پایان اسفندماه دایر خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران محمد نمکی زاده در گفت وگو با خبرنگار اتاق اصناف ایران اظهار کرد: سومین جشنواره فروش فوق‌العاده از ابتدای اسفندماه با همکاری واحدهای صنفی متقاضی و اتحادیه ها برگزار شده و تلاش اصناف ارائه خدمات مطلوب به مصرف کنندگان می باشد و همچنین طرح بازرسی و نظارت مشترک با همکاری اتاق اصناف، وزارت صمت، اماکن، تعزیرات و جهاد از ۱۵ اسفندماه شروع شده و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: یکی از مشکلات اصناف در سال‌های اخیر برگزاری نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا در بازه زمانی کاری اصناف بوده است که همواره مورد نقد جامعه صنفی قرار می‌گرفت و به همین منظور جشنواره فروش فوق العاده جایگزین نمایشگاه های بهاره شده است.

وی تصریح کرد: تلاش کردیم در شرایط رکود بازار این طرح از جذابیت و تنوع بالایی برخوردار باشد و قیمت‌ها نیز با حداقل سود عرضه شود تا باعث ایجاد انگیزه برای خرید مردم شود و مصرف‌کننده نیز شاهد تفاوت عرضه کالا باشد.

رئیس اتاق اصناف اصفهان افزود: عرضه کالاها و خدمات پرتقاضای شب عید با کیفیت و قیمت مناسب در واحدهای صنفی منتخب پوشاک، کیف و کفش و محصولات چرمی، آجیل و خشکبار، شیرینی و شکلات، میوه، قالی‌شوی، لوازم خانگی از ابتدای اسفندماه تا به امروز صورت گرفته است.

نمکی زاده تعداد واحدهای صنفی فعال در شهر اصفهان را ۱۲۰ هزار واحد برشمرد و افزود: حدود ۲۵۰ هزار واحدصنفی فعال نیز در استان اصفهان مشغول فعالیت هستند./ع/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + پانزده =

3 × = 12