ثبت نام بیش از ۲۰۰ واحدصنفی در جشنواره نوروزی یاسوج/ کاهش تخلفات در جشنواره فروش ویژه نوروزی

۱۴:۵۶:۳۳ بهمن ۲۳, ۱۴۰۰ 0 دیدگاه

رئیس اتاق اصناف مرکز استان کهکیلویه و بویر احمد: ثبت نام بیش از ۲۰۰ واحدصنفی در جشنواره نوروزی یاسوج/ کاهش تخلفات در جشنواره فروش ویژه نوروزی

🔹رئیس اتاق اصناف مرکز استان کهکیلویه و بویر احمد شهر یاسوج از استقبال واحدهای صنفی در جشنواره فروش فوق العاده نوروزی خبر داد و گفت: این جشنواره از ۲۰ بهمن ماه در یاسوج شروع شده و تا کنون بیش از ۲۰۰ واحدصنفی در این جشنواره شرکت کرده اند.

🔹علی ارشدی در گفت وگو با خبرنگار اتاق اصناف ایران افزود: جشنواره فروش فوق العاده نوروزی در راستای حمایت از اصناف است و با ایجاد فرصت عرضه محصولات و کالاهای ایرانی کمک به رونق بازار خواهد کرد و برای افزایش رضایت مردم و اجرای هر چه بهتر این طرح، در کنار سایر بخش های جشنواره، کمیته نظارت و بازرسی بر اجرای آن نظارت کافی خواهد داشت.

🔹وی تصریح کرد: عرضه کالا در واحدهای صنفی معتبر باعث کاهش تخلفات در این جشنواره شده است و خریدار با اطمینان از دریافت خدمات پس از فروش کالا اقدام به خرید می کند در حالی که در نمایشگاه های بهاره امکان تعویض و خدمات پس از فروش کالا وجود نداشت.

🔹رئیس اتاق اصناف یاسوج اظهار کرد: در این جشنواره از عرضه کالای قاچاق و بی کیفیت جلوگیری می شود و واحدهای صنفی شرکت کننده با تخفیف ۱۵ تا ۲۰ درصدی و با سود کمتر کالاهای خود را به مردم عرضه می‌کنند.

🔹ارشدی تصریح کرد: جشنواره فروش نوروزی اصناف تا ۲۰ فروردین ماه ادامه دارد، و بازرسان اتاق اصناف بر روند کار بازار نظارت خواهند داشت و در صورت نیاز تعداد گشت‌های بازرسی را در سطح شهر افزایش خواهیم داد./ع/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 × = 63