تمامی واحدهای صنفی استان البرز ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی هستند

۱۴:۱۹:۱۱ مهر ۸, ۱۳۹۹ 0 دیدگاه

رئیس اتاق اصناف استان البرز با اشاره به وضعیت قرمز کرونا در این استان گفت: تمامی واحدهای صنفی استان البرز ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی هستند.
بهروز حصاری در گفت وگو با خبرنگار اتاق اصناف ایران افزود: رعایت پروتکل های بهداشتی، برای تمامی اصناف استان به ‌منظور حفظ سلامتی خود و مردم الزامی است و استفاده از ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی اصناف عاملی مهمی در راستای کنترل شیوع ویروس کرونا است .
وی با اشاره به روند صعودی شیب ویروس کرونا در استان البرز و دیگر استانهای کشور، تصریح کرد: محدودیت هایی نیز از سوی استانداری استان البرز درخصوص عدم عرضه قلیان در واحدهای صنفی ، فعالیت آرایشگاهها و تالارهای پذیرایی اعمال شده است .
رئیس اتاق اصناف استان البرز بیان کرد: اصناف از اسفندماه سال گذشته در راستای کنترل و مقابله با بیماری کرونا پای کار بودند و با وجود فشار اقتصادی و تامین منابع مالی واحدهای صنفی خود را در فروردین ماه تعطیل کردند و تمام تلاش خود را معطوف به این کرده‌اند که مسئولیت اجتماعی خود را به درستی ایفا کنند.
حصاری تاکید کرد: اصناف استان البرز در راستای مقابله با بیماری کرونا و کنترل این بیماری ملزم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی، به ‌منظور حفظ سلامتی خود و مردم هستند و پروتکل‌های بهداشتی مختص هر صنف به واحدهای صنفی ابلاغ گردیده است./ع/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× 5 = 50