بسیاری از اصناف مستاجرند و حمایت‌های مالیاتی و بیمه‌ای هم قابل انجام است

۲۲:۰۸:۰۵ آبان ۳۰, ۱۳۹۹ 0 دیدگاه

نماینده وزیر صمت در اصناف کشور و عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران و تهران: بسیاری از اصناف مستاجرند و حمایت‌های مالیاتی و بیمه‌ای هم قابل انجام است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، ابراهیم درستی در گفتگو با شبکه ایران کالا  اظهار کرد: اصناف از ابتدای بحران کرونا، نهایت همکاری با دولت و جامعه را انجام دادند و در مقابل انتظار حمایت دارند، چون بسیاری از اصناف مستاجرند و حمایت‌های مالیاتی و بیمه‌ای هم قابل انجام است.

وی درستی گفت: جا دارد از نمایندگان مجلس شورای اسلامی تشکر کنم که باحضور نمایندگان اصناف جلساتی تشکیل و سه بسته حمایتی پیشنهاد شد. یکی از پیشنهادات ما این بود که برای یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحدصنفی، تسیهلاتی با بهره مناسب ارائه شود.

وی تاکید کرد: در بحث مالیات وضع اصناف به گونه‌ای نیست که بتوانند مالیات بپردازند چون مشاغل خدماتی در حال ورشکستگی‌اند. اینکه از اصناف انتظار همکاری داشته باشیم اما سازمان امور مالیاتی، بیمه و بانک با اصناف همکاری و حمایت نکنند، منطقی نیست.

درستی گفت: حمایت دیگری که از اصناف قابل انجام است این است که به کارفرمایان درباره حق بیمه کمک شود تا بتوانند کارگران خود را حفظ کنند./پ/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

79 + = 84