بازرسی و نظارت ویژه یلدا در بازار سمنان

۱۴:۱۱:۴۳ آذر ۲۷, ۱۴۰۰ 0 دیدگاه

بازرسی و نظارت ویژه یلدا در بازار سمنان

رئیس اتاق اصناف مرکز استان سمنان از تشکیل اکیپ های بازرسی و نظارت ویژه یلدا در بازار سمنان خبر داد.

به گزارش اتاق اصناف ایران علی اکبر صیادجو در گفت وگو با خبرنگار اتاق اصناف ایران افزود: هر ساله در آستانه یلدا طرح تشدید بازرسی و نظارت به منظور جلوگیری از افزایش قیمت ها و کنترل و نظارت بازار تشکیل می شود و امسال نیز ۱۰ اکیپ بازرسی و نظارت اتاق اصناف ایران با همکاری بسیج اصناف بر بازار نظارت دارند.

وی تصریح کرد: طرح نظارتی شب یلدا در سمنان از ۲۳ آذرماه شروع شده و تا ۳۰ آذرماه ادامه خواهد داشت و اکیپ های بازرسی بر فعالیت چهار صنف مرتبط بر اقلام مورد نیاز شب یلدا نظارت خواهند داشت.

صیادجو افزود: تشدید نظارت واحدهای صنفی با هدف اجرای قیمت مصوب اعلام شده کالاها انجام می شود و با تخلفات صنفی در این خصوص به ویژه با گرانفروشی، عدم درج قیمت، عدم صدور فاکتور، کم فروشی و … برخورد خواهد شد.

وی افزود: کارگروه رصد و کنترل قیمت ها در سمنان تشکیل شده و تمامی اعضای اتحادیه ها و مدیران و مسئولان عضو این کارگروه هستند و قیمت ها به صورت روزانه اعلام می شود و به همین منظور مشکل گرانفروشی در سمنان نداریم و قیمت ها متعادل است.

رئیس اتاق اصناف سمنان تصریح کرد: قیمت گیری روزانه کالاهای پرمصرف اساسی،در الویت قرار دارد و رسیدگی به گزارشات و شکایات مردمی مربوط به کالاهای هدف شب یلدا با اختصاص اکیپ های ویژه به منظور بررسی های دقیق تر انجام خواهد شد./ع/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× 6 = 6