1

بازدید میدانی اکیپ‌های بازرسی اتاق اصناف از بازار اسدآباد/پلمپ بیش از ۹۰ واحدصنفی به دلیل رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی در اسدآبادهمدان

موسی‌رضا غفاریان

نماینده اتاق اصناف ایران در استان همدان،شهرستان اسدآباد  گفت: اکیپ‌های بازرسی و نظارت اتاق اصناف به صورت میدانی و به طور مرتب در سطح بازار حضور دارند و اقدامات  مرتبط با کرونا همچون تب‌سنجی، نصب پیام‌های کاغذی پیشگیرانه و دادن تذکرهای لازم را انجام می‌دهند.

موسی الرضا غفاریان در گفت وگو با خبرنگار اتاق اصناف ایران در خصوص بازدیدهای میدانی اکیپ‌های بازرسی اتاق اصناف از بازار اسدآباد اظهار داشت: اکیپ‌های بازرسی و نظارت اتاق اصناف به صورت میدانی و به طور مرتب در سطح بازار حضور دارند و اقدامات مرتبط با کرونا همچون تب‌سنجی، نصب پیام‌های کاغذی پیشگیرانه و دادن تذکرهای لازم را انجام می‌دهند و از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا کنون بیش از ۹۰ واحد صنفی به دلیل رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی پلمپ شده اند.

وی با تأکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی اصناف و مردم تصریح کرد: متاسفانه بسیاری از شهروندان همچنان به کرونا بی‌اعتنا هستند.
رییس اتاق‌ اصناف شهرستان اسدآباد اضافه کرد: برخی از مغازه‌داران و هم برخی از همشهریان با رعایت نکردن نکات پیشگیری عامل شیوع بیماری هستند که باید ملزم به  استفاده ماسک و دیگر پروتکل های بهداشتی شوند.

غفاریان تصریح کرد: اکیپ های بازرسی و نظارت در شهرستان اسدآباد هر روز فعال هستند و علاوه بر بازرسی های معمول انجام شده گشت های مشترک با بهداشت، تعزیرات و …. انجام گرفته است .

وی در پایان گفت: در راستای پیشگیری از شیوع این بیماری امروز نیز در ده‌ها نانوایی و آرایشگاه زنانه تب‌سنجی انجام شده است.

انتهای پیام/ع/