بازدید استاندار همدان از بازار همدان و بررسی مشکلات بازار

۸:۱۸:۴۷ آبان ۶, ۱۳۹۸ 0 دیدگاه

رئیس اتاق اصناف همدان از بازدید شاهرخی استاندار استان همدان از بازار شهر همدان خبر داد و گفت: به منظور آشنایی با مشکلات بازار و مرتفع کردن خواسته های بازاریان این بازدید صورت گرفت.
حسین محرابی درگفت وگو با خبرنگار اصناف ایران افزود: در بازدیدی که از قسمت های مختلف بازار همدان (سبزه میدان؛ صحاف خانه ،کفش دوزخانه ، سرای گلشن ، سرای تجارت) صورت گرفت مشکلات قسمت های مختلف بازار مطرح شد و در برخی از موارد نیاز به مسقف شدن سقف بازار و مرمت و ترمیم بود که این موارد مطرح شد و استاندار نیز قول مساعدت و همکاری را دادند.
وی تصریح کرد: در برخی از قسمت های بازار نیز مشکلات ترافیکی وجود دارد که بایستی راهنمایی و رانندگی اقداماتی را برای رفع این موانع ترافیکی انجام دهد و این موارد نیز عنوان گردید.
رئیس اتاق اصناف همدان افزود: این بازدید به منظور آشنایی با مشکلات و چالش های موجود در بازار و همچنین بحث و تبادل نظر با تنی چند از افراد شاخص و مورد وثوق کسبه و بازاریان متدین همدان بود که صورت گرفت.
محرابی اظهار کرد: دیگر مشکلات بازاریان از جمله موازی کاری با میراث فرهنگی و مشکلات تامین اجتماعی و مالیات نیز در این بازدید مطرح شد./ع/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× 3 = 9