بازاریان بوشهر در طول دوره انقلاب موجب سرافرازی مسئولان استان در سطح ملی بوده اند

۱۳:۴۱:۲۶ دی ۳, ۱۴۰۱ 0 دیدگاه

جمیری در نشست بررسی مشکلات و معضلات اصناف مرکز استان بوشهر:
بازاریان بوشهر در طول دوره انقلاب موجب سرافرازی مسئولان استان در سطح ملی بوده اند

عضو مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی در نشست بررسی مشکلات و معضلات اصناف مرکز استان بوشهر گفت: بازاریان بوشهر در طول دوره انقلاب موجب سرافرازی مسئولان استان در سطح ملی بوده اند.

عبدالکریم جمیری در نطق میان دستور

به گزارش اتاق اصناف ایران به نقل از خانه ملت، عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم و عضو مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی در نشست بررسی مشکلات و معضلات اصناف مرکز استان بوشهر گفت: بازاریان بوشهر در طول دوره انقلاب موجب سرافرازی مسئولان استان در سطح ملی بوده اند و نشان داده اند که می‌خواهند به نظام کمک و یاری دهند.

وی ادامه داد: در حوزه اقتصاد ما هر چه میدان را بیشتر به بخش خصوصی واگذار کنیم و بیشتر به آنها بها بدهیم و حمایت کنیم قطعاً اقتصاد مملکت بهتر به شکوفایی خواهد رسید.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم افزود: راهی که امام به ما آموخت فرو کشاندن ابرقدرت‌ها و ایادی آنها و بالا بردن مستضعفان عالم بود. جنس حرکت امام مانند حرکت پیامبر گرامی اسلام، اعتقادی و ایمانی بود و این حرکت نقطه پایانی ندارد.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس با بیان اینکه امروز ایران اسلامی در اوج قدرت است و هیچ ابرقدرتی نمی‌تواند در معادلات جهانی آن را نادیده بگیرد، اذعان کرد: الحمدلله امروز در حوزه نظامی به بازدارندگی کامل رسیده ایم و دشمنان نظام اسلامی با درک این موضوع رویکردهای جدیدی در قبال نظام اسلامی در پیش گرفته اند.

جمیری افزود: علت اساسی اغتشاشات اخیر کینه دشمنان نظام بود، ولی ناکارآمدی برخی مسئولین و نفوذ عوامل دشمن در سیستم‌های اجرایی زمینه ساز و بسترساز این حوادث شد. در استان ما، با بصیرت مثال زدنی مردم کمترین آسیب را داشتیم و بازاریان نیز کارنامه خیلی خوبی از خود به جا گذاشتند.

وی بیان کرد: خیلی از کسانی که در مسائل اخیر مغازه‌های خود را تعطیل کردند، تحت تأثیر هیجانات و احساسات کاذبی بودند که رسانه‌های سعودی و انگلیسی برای آنها ایجاد کردند، اینها فرزندان ما هستند و باید با روشنگری و آگاهی بخشی واقعیت‌ها را به آنها نشان دهیم تا رفتار خودشان را اصلاح کنند.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس تأکید کرد: دشمنان برنامه ریزی دقیقی برای ناامن کردن محیط بازار با تهدید و ارعاب بازاریان داشتند، ممکن است اندک کسانی باشند که خودشان تمایل به همراهی داشته باشند، ولی اکثریت قریب به اتفاق بازاریان همراهی نکردند و تمایلی هم به همراهی ندارند. نباید با کسانی که سعی دارند امنیت بازار را زیر سوال ببرند مماشات کرد.

جمیری در خصوص مشکلات بازاریان در حوزه مالیات گفت: اداره کل امور مالیاتی باید ساز و کاری بیاندیشد که از فرارهای مالیاتی برخی از مودیان بزرگ جلوگیری کند و فشار کمتری به مودیان خرد و بازاریان وارد شود./ع

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× 5 = 45