اصناف شهرستان خاش ملزم به استفاده از ماسک شدند

۱۳:۰۴:۲۲ مرداد ۵, ۱۳۹۹ 0 دیدگاه

نماینده اتاق اصناف ایران در استان سیستان و بلوچستان، شهرستان خاش گفت: استفاده از ماسک برای تمامی اصناف اجباری است و خوشبختانه بیش از ۸۵ درصد از صنوف همکاری های لازم را داشته اند.

نوراحمدهاشم زهی در گفت وگو با خبرنگار اتاق اصناف ایران با تاکید بر اینکه استفاده از ماسک برای تمامی اصناف اجباری است، اظهار کرد: استفاده از ماسک با هدف مقابله با بیماری ناشناخته کرونا و برای حفظ سلامت اقشار جامعه و رعایت پروتکل های بهداشتی در این شهرستان اجباری می باشد.

وی تصریح کرد: استفاده از ماسک در واحدهای صنفی شهرستان خاش الزامی شد تا رعایت این امر توسط متصدیان صنوف، زمینه فرهنگ‌سازی مناسب برای استفاده ماسک توسط مشتریان را نیز فراهم کند.

رئیس اتاق اصناف شهرستان خاش با تشکر از مجموعه بهداشت و درمان شهرستان که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستند، اظهار داشت: نظارت بر بازار خاش جهت رعایت پروتکل های بهداشتی و در صورت عدم رعایت و استفاده نکردن از ماسک، تعطیلی بازار طی روزهای آتی مورد توجه است.
وی افزود: کرونا یک ویروس جدید و ناشناخته است و تنها راه مقابله با آن رعایت فاصله اجتماعی و انجام توصیه‌های بهداشتی است.
هاشم زهی افزود: صاحبان صنوف با جدی شدن استفاده از ماسک، مشتریان خود را نیز به استفاده از آن و رعایت فاصله اجتماعی تشویق می‌کنند.
وی اظهار کرد:  با توجه به ضرورت  رعایت پروتکل های بهداشتی در ادارات، ارگان ها،اصناف با همکاری اتحادیه ها و اتاق اصناف شهرستان خاش بنرهای الزام به رعایت پروتکل های بهداشتی در جلوی درب واحدهای صنفی نصب شده تا شهروندان نیز ملزم به رعایت استفاده ماسک و دیگر پروتکل های بهداشتی باشند ./ع/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

32 + = 42