اصناف خاش با مسولان در طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها همراه و همگامند

۱۳:۰۷:۳۴ اردیبهشت ۳۱, ۱۴۰۱ 0 دیدگاه

اصناف خاش با مسولان در طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها همراه و همگامند

رییس اتاق اصناف خاش سیستان و بلوچستان گفت: اصناف با انصاف این شهرستان در اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها با مسوولان همراه و همگام بوده و در خط مقدم جبهه مقابله با دشمنان اقتصادی کشور قرار دارند.

به گزارش خبرنگار اتاق اصناف ایران به نقل از ایرنا نوراحمد هاشمزهی در نشست روسای اتحادیه های صنفی خاش با امام جمعه این شهرستان بیان کرد: اصناف از آغاز شکل گیری انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس و نیز در شرایط دشوار تحریم و فشارهای ظالمانه دشمنان در کنار ملت بزرگ و مومن و انقلابی ایران بوده و هم اینک در کنار دولت مردمی توطئه های شوم دشمنان را خنثی می کنند.
وی اظهار داشت: طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها از اقدامات و سیاست های مهم دولت سیزدهم بوده که موفقیت های آن به همراهی تام اقشار جامعه وابسته است و در این مسیر اصناف خاش با دولت همسو بوده و نیازهای مردم را تامین خواهند کرد.
هاشمزهی ادامه داد: تمام تلاش دولت بر این بوده که در اجرای طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها به اقشار آسیب پذیر جامعه آسیبی وارد نشود و کالاها با آسانی و کیفیت مطلوبی به سفره مردم به ویژه دهک‌های کم‌درآمد برسد.
وی افزود: دولت و در راس آن آیت الله رئیسی رییس جمهور کشورمان دشواری های این اقدام جهادی و بزرگ را پذیرفته و در آغاز این طرح نارضایتی ها و ابهام‌هایی وجود داشته، ولی مردم ما با هوشیاری کامل در کنار دولت قرار گرفتند و در دولت نیز تمام تلاشها بر این است که نیازهای مردم تامین و به اقشار ضعیف و آسیب پذیر جامعه فشار وارد نشود و قطعا با محتکران و گران فروشان برخورد خواهیم کرد.
هاشمزهی اظهار داشت: برای مقابله با تخلفات صنفی اهرم های فشار وجود دارد و جریمه ها چند برابر شده و تنها در مبحث عدم درج قیمت که سابق بر این ۸۵ هزار تومان بوده به تعزیرات این اجازه داده شده جریمه را به ۱۰ میلیون تومان افزایش دهد، بنابراین تشدید برنامه های نظارتی و پایش مستمر بازار و کنترل قیمت ها مورد توجه دولت و اعضای ستاد تنظیم بازار است.
امام جمعه خاش نیز گفت: اقشار مختلف مردم و بویژه علما و امامان جمعه و جماعات و هیات های مذهبی از برنامه بزرگ اقتصادی دولت حمایت و پشتیبانی لازم را به عمل می آورند.
حجت الاسلام غلامرضا دهقان افزود: دشمنان اسلام و کشور از سالهای شکل گیری انقلاب تاکنون علیه ملت بزرگ ما صف آرایی کرده اند، بنابراین همه ما موظف هستیم همانگونه که تاکنون با توطئه های دشمنان مقابله کرده ایم اکنون نیز در کنار دولت و در راستای سیاست های نظام اسلامی برای تحقق اهداف گام دوم انقلاب و نجات کشور از دشواری های اقتصادی و تنگی معیشت مردم تلاش کنیم.
وی اظهار داشت: همه علما و صاحبان تریبون و خطیبان نمازهای جمعه وظیفه توجیه مردم را بر عهده گرفته و در راستای اهداف جهاد تبیین واقعیت های انقلاب اسلامی رابرای مردم روشنگری و تبیین می کنند./ع/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 × 1 =