اجرای طرح ویژه ساماندهی صنوف فاقد پروانه کسب در کرج

۱۱:۴۱:۱۷ تیر ۱۱, ۱۳۹۹ 0 دیدگاه

طرح ساماندهی و شناسایی واحد‌‌های صنفی فاقد پروانه کسب با همکاری بازرسان و کارشناسان اتحادیه‌‌های صنفی و واحد بازرسی و نظارت اصناف کرج و با محوریت اتاق اصناف مرکز استان البرز از چهارم تیرماه اجرایی‌ شد‌‌.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اتاق اصناف ایران به نقل از روابط عمومی اتاق اصناف کرج، رمضان رستمی مدیر اجرایی این طرح در این باره اظهار کرد: هدف از اجرای این طرح، نظام‌مند کردن فعالیت‌‌های صنفی‌ در سطح شهر کرج و شهرهای اقماری، زمینه‌سازی در جهت راه‌اندازی سامانه جامع فروش اینترنتی برای استفاده تمامی واحد‌‌های صنفی سطح شهر، تقویت و پشتیبانی از اتحادیه‌‌های صنفی، حرکت به سوی عدالت اجتماعی در حوزه صنفی و‌… است که امیدواریم با همفکری، حمایت همه جانبه اتحادیه‌‌های صنفی و اهتمام ویژه‌ نیروهای داوطلب در اجرای طرح ،به اهداف تعیین شده دست یابیم‌.
وی افزود: طرح شناسایی و ساماندهی صنوف فاقد پروانه کسب با استفاده از ظرفیت نیروهای آموزش دیده و کارشناسان و بازرسان اتحادیه‌‌های صنفی و واحد بازرسی و نظارت اصناف استان البرز و بر اساس برنامه‌ زمان‌بندی شده، طی سه الی چهار ماه آینده در سطح شهر کرج و شهرهای اقماری اجرا خواهد شد‌.
به گفته رستمی، در این طرح بازرسان با مراجعه به تمامی واحد‌‌های صنفی و ارائه معرفی‌نامه عکس‌دار به متصدی واحد‌‌های صنفی، اطلاعات مورد نیاز را جمع‌آوری خواهند کرد‌‌. بدیهی است تمامی شاغلان و متصدیان واحد‌‌های صنفی موظف به همکاری و ارائه اطلاعات در تکمیل فرم‌‌های مربوطه هستند‌.
وی تصریح کرد: باید تلاش کنیم تا تمامی فعالان حوزه بازار با شناخت و درک صحیح از وظایف و جایگاه اجتماعی خود، حرکت در مسیر قانونی کسب و کار را جزئی از وظایف ذاتی خود بدانند و خودشان پیش از راه‌اندازی واحد صنفی با مراجعه به اتحادیه مربوطه، مسیر قانونی و صحیح فعالیت صنفی و ورود به دنیای تجارت را طی کنند‌./پ/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× 7 = 63