آغاز جشنواره فروش فوق العاده نوروزی از ۱۲ بهمن ماه در ایلام

۱۳:۰۵:۴۳ بهمن ۳, ۱۴۰۰ 0 دیدگاه

آغاز جشنواره فروش فوق العاده نوروزی از ۱۲ بهمن ماه در ایلام

رئیس اتاق اصناف ایلام از برگزاری جشنواره فروش فوق العاده نوروزی تحت عنوان نمایشگاهی به وسعت ایران از ۱۲ بهمن ماه در ایلام خبر داد.

یونس حواسیان در گفت وگو با خبرنگار اتاق اصناف ایران اظهار کرد: از ۱۲ بهمن ماه سال جاری، جشنواره فروش فوق العاده نوروزی، با مشارکت واحدهای صنفی و اتحادیه های صنفی استان ایلام و بدون برپایی نمایشگاه تجمعی برگزار خواهد شد.
وی تصریح کرد: جشنواره فروش نوروزی امسال نیز همانند سال گذشته با عنوان «نمایشگاهی به وسعت ایران» به جای نمایشگاه‌های تجمعی بهاره همراه با تخفیف برگزار می شود.

حواسیان اظهار کرد: برگزاری این جشنواره کمکی به واحدهای صنفی که در دو سال گذشته به دلیل شیوع بیماری کرونا با مشکلاتی مانند تعطیلی مواجه بودند، خواهد بود و همچنین مردم نیز که امروز با مشکلات اقتصادی و افزایش قمیت کالا‌ها مواجه هستند می توانند کالای مورد نیاز را با قیمت مناسبتر و خدمات بهتر را دریافت کنند.
رئیس اتاق اصناف ایلام تصریح کرد: در این جشنواره واحد‌های صنفی مانند پوشاک، کیف، کفش، آجیل، خشکبار، شیرینی،میوه، مبلمان و … حضور خواهند داشت و واحد‌های صنفی شرکت کننده به صورت وسیعتر در این طرح در نظر گرفته شده و محدودیتی برای مشارکت واحدهای صنفی وجود ندارد.

وی خاطرنشان کرد:در این طرح تخفیف‌ها بسته به نوع خدمات ارائه شده متفاوت است، اما میانگین تخفیف‌های در نظر گفته شده بین ۱۰ تا ۲۰ درصد خواهد بود.

حواسیان افزود: جشنواره فروش فوق‌العاده نوروزی نسبت به برگزاری نمایشگاه هایی که در سال های گذشته برگزار می‌شد مزیت های بیشتری دارد و کالاهایی که در نمایشگاه عرضه می شد بعضا بی کیفیت بوده و شرایطی برای تعویض و مرجوعی کالای خریداری شده وجود نداشت اما در اجرای این طرح کالای مناسب و با کیفیت عرضه خواهد شد./ع/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + دوازده =

8 × = 56