آغاز بازرسی نامحسوس مردمی بر اصناف در تهران

۱۵:۱۷:۰۶ اسفند ۲۳, ۱۳۹۹ 0 دیدگاه

مدیر اجرایی بسیج تخصصی اتاق اصناف ایران با اشاره به ایجاد شبکه بازرسان نامحسوس مردمی گفت: این شبکه مردمی در کنار بازرسان اصناف و کمک حال آن‌ها است و یک شبکه جداگانه نیست و این بازرسی‌های نامحسوس تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.
آغاز بازرسی نامحسوس مردمی بر اصناف در تهران

به گزارش اتاق اصناف ایران به نقل از فارس مسعود امرالهی مدیر اجرایی بسیج تخصصی اتاق اصناف ایران درباره قرارگاه اجرایی نظارت مردمی اصناف اظهار کرد: با توجه به اینکه رهبر معظم انقلاب در خصوص کنترل بازار فرمایشاتی داشتند وزارت صمت طی توافق نامه‌ای از بسیج اصناف دعوت به همکاری کرد و ما در حمایت از حقوق مصرف کننده و کمک به اصناف و وزارت صمت با شناسایی نیروهای معتمد در محله‌های مختلف تهران تحت عنوان قرارگاه اجرایی نظارت مردمی اصناف فعالیت را شروع کرده‌ایم.

وی با اشاره به ایجاد شبکه بازرسین نامحسوس مردمی در حوزه کالاهای اساسی، گفت: به طور محله محور شروع به شناسایی و شبکه سازی افراد معتمد کردیم که به شکل بازرسان نامحسوس در محله فعالیت می‌کنند و با مشاهده تخلف آن را به دبیرخانه قرارگاه اطلاع که برای پیگیری به بازرسان اصناف ارجاع می‌دهند.

دبیر قرارگاه اجرایی نظارت مردمی اصناف تأکید کرد: این شبکه مردمی در کنار بازرسان اصناف و کمک حال آن‌ها است و یک شبکه جداگانه نیست.

امرالهی خاطر نشان کرد: امروز اولین جلسه توجیهی رابطین تحت عنوان همایش همیاران بازرس بسیج اصناف برگزار شد.

وی در پایان عنوان کرد: این بازرسی‌های نامحسوس محله محور که شروع شده است تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد./ع/

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =