نشست هم‌اندیشی اتاق اصناف ایران با انجمن‌های تولیدی و سازمان حمایت

۱۱:۱۵:۱۷ دی ۲۴, ۱۳۹۹ 0 دیدگاه

نشست هم‌اندیشی اتاق اصناف ایران با انجمن‌های تولیدی و سازمان حمایت

نشست اتاق اصناف ایران با انجمن‌های تولیدی با حضور معاون نظارت و بازرسی اتاق اصناف ایران، معاون صنوف تولیدی و نمایشگاهی اتاق اصناف ایران، معاون اقتصادی و برنامه‌ریزی اتاق اصناف ایران، مدیرکل نظارت بر شبکه‌های توزیعی و اقتصادی سازمان حمایت، رئیس انجمن کاغذ و مقوا، دبیر انجمن واردکنندگان لاستیک و دبیر انجمن روغن نباتی برگزار شد.

معاون نظارت و بازرسی اتاق اصناف ایران در خصوص این نشست اظهار کرد: در این نشست از برخی انجمن‌های تولیدی و واردکننده دعوت کردیم تا به بررسی وضعیت کالا از حلقه تولید تا توزیع بپردازیم و آخرین اطلاعات از ظرفیت اسمی تولید، نیاز به تولید و نحوه توزیع یا کمبود در بازار به اشتراک گذاشته شود.

بهنام نیک‌منش به خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی اتاق اصناف ایران گفت: آسیب‌شناسی تولید تا توزیع همواره یکی از ضرورت‌ها است و بدین جهت اتاق اصناف ایران به طور هفتگی گزارشی تحلیلی از وضعیت بازار به شورای امنیت، وزارت صمت و وزارت‌خانه‌های مرتبط ارسال می‌کند.

وی افزد: از انجمن‌ها خواسته شد که رابطی جهت ارتباط با اتاق اصناف ایران تعیین کنند و گزارش‌های تحلیلی خود را در حوزه کمبود، فراوانی یا مشکلات تولید و واردات به طور هفتگی یا ماهانه به ما ارائه دهند. همکاری دو سویه اتاق اصناف ایران و انجمن‌ها می‌تواند تحلیلی جامع‌تر به ما بدهد و گزارش‌های ارسالی به دستگاه‌ها، پربارتر بوده و در نهایت تصمیماتی گرفته شود که به سود مصرف کننده تمام شود. /پ/

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 18 =