افتتاح مرکز نیکوکاری اتاق اصناف شهرستان خمینی شهر

۱۳:۴۹:۲۴ دی ۲۲, ۱۳۹۹ 0 دیدگاه

رئیس اتاق اصناف خمینی شهر خبر داد؛ افتتاح مرکز نیکوکاری اتاق اصناف شهرستان خمینی شهر

رئیس اتاق اصناف شهرستان خمینی شهر از افتتاح مرکز نیکوکاری اتاق اصناف شهرستان خمینی شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران عباسعلی مسیبی در گفتگو با خبرگزاری موج اصفهان، گفت: با توجه به ظرفیت بالای شهرستان خمینی شهر وجود مرکز نیکوکاری اتاق اصناف شهرستان امری ضروری است.

وی هدف از تشکیل این مرکز نیکوکاری را وجود واحدهای صنفی خمینی شهر برشمرد و ادامه داد: شهرستان خمینی شهر با وجود تراکم بالای جمعیت بعد از مرکز استان بیشترین واحدهای صنفی را داراست که این ظرفیت در تمام عرصه ها مشهود است.

مسیبی تشریح کرد: با ورود ویروس کرونا به کشورو شهرستان خمینی شهر اتاق اصناف کمک های فراوانی به کادر درمان نموده و خدمات فراوانی در این زمینه انجام داده اند.

این مقام مسئول از حماسه بزرگ اتاق اصناف یاد کرد و ادامه داد: نوروز امسال با توجه به وضعیت اقتصادی موجود مبلغ ۳میلیارد ریال به بیمارستان نه دی خمینی شهر کمک کردند.

رئیس اتاق اصناف خمینی شهر از کمک های مومنانه اصناف خبر داد و گفت: از اردیبهشت سال جاری بیش از ۲۰هزار بسته معیشتی توسط کسبه و اصناف در اختیار نیازمندان قرار گرفت که ارزش مالی آن بیش از ۴۰میلیارد ریال برآورد شده است.

عباسعلی مسیبی در خصوص مرکز نیکوکاری اتاق اصناف شهرستان خمینی شهر گفت: با توجه به پیگیری های مرکز بسیج اصناف کشور تاسیس مرکز نیکوکاری در اتاق اصناف خمینی شهر انجام شد./ح/

 

 

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − یک =