شما اینجا هستید
اسلاید » ارائه خدمات آموزش مجازی تجارت الکترونیک و پخش زنده اخبار و رویدادهای اصناف در رسانه تعاملی “تابان”

مدیرعامل بنیاد فرهنگی اصناف ایران گفت: این بنیاد به عنوان بازوی فرهنگی و آموزشی اتاق اصناف ایران با شناسایی ومطالعه فرصت های موجود در بخش های دولتی و غیردولتی بنا دارد تا بستر مناسب و پایداری را برای توانمندسازی اصناف ایران فراهم آورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، منصور حسینی افزود: اعتقاد مقام معظم رهبری و تمامی عاملان و عالمان فرهنگی این است که کار فرهنگی بسیار ماندگار و تاثیرگذار بوده و نیاز فوری و ضروری امروز جامعه است و با این رویکرد بنیاد فرهنگی اصناف تلاش دارد تا سطح فرهنگی اصناف که آخرین حلقه اتصال و ارتباط زنجیره تامین با جامعه هستند و جمعیتی بالغ بر ۷ میلیون شاغل را تشکیل می دهند، ارتقاء دهد.

وی  با تاکید بر اینکه طی یک سال گذشته اقدامات ماندگار و تاثیرگذاری در این حوزه پایه گذاری شده است، گفت: تاسیس بنیاد فرهنگی اصناف ایران با برگزاری جشنواره ها و نشست های تخصصی و آموزشی و تولید چندین عنوان فیلم بلند و انتشار چندین عنوان کتاب آغاز شد و امسال در آغاز دومین سال فعالیت خود، افتتاح رسانه تعاملی اصناف ایران را شاهد خواهیم بود.

رسانه تعاملی اصناف “تابان” اول تیر رونمایی می شود

مدیرعامل بنیاد فرهنگی اصناف ایران در خصوص ویژگی های رسانه تعاملی اصناف “تابان” گفت: این تلویزیون ، رسانه ای دو طرفه و تلفیقی از ویژگی های تلویزیون و اینترنت است و می تواند دو حوزه ” اطلاع رسانی” و ” تجارت ” را متحول کند.

حسینی افزود: این رسانه تعاملی علاوه بر دارا بودن تمامی امکانات موجود در رسانه های متعارف کنونی مانند پخش کانال زنده تلویزیونی و رادیویی ، دارای امکاناتی از قبیل توقف برنامه، جابجایی زمان پخش برنامه، ضبط و پخش مجدد، پخش ویدیو و موزیک درخواستی و انجام امور اینترنتی است.

وی گفت: سرویس هایی که برای رسانه “تابان” طراحی شده ؛ شامل دو سرویس اصلی و فرعی است. در سرویس اصلی ارائه اخبار و رویدادهای زنده و گفت و گوهای خبری و تحلیلی طراحی شده و در سرویس فرعی امکان دسترسی به صفحات اینترنت، پست الکترونیک و استفاده از برنامه های کاربردی مبتنی بر اینترنت بدون نیاز به رایانه تخصصی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

حسینی تصریح کرد: سامانه سلامت الکترونیک ، سامانه آموزش الکترونیک ، سامانه تجارت الکترونیک، سامانه نشر الکترونیک ، خدمات الکترونیک و ارائه خدمات بانکی از جمله خدمات فرعی این رسانه ملی است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

اتاق اصناف ایران | سایت خبری اتاق اصناف ایران