شما اینجا هستید
تهران » مطالبات فعالان اقتصادی از دولت دوازدهم

گفتمان اقتصادی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به گفتمان قالب نامزدهای این دوره تبدیل شده رویکردی که گویای واقعیتهای روز جامعه است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ فارغ از اینکه کدام یک نامزدهای انتخابات با وارد پاستور شود توجه همگام سازی وعدها و برنامه ها با واقعیتها و مطالبات واقعی فعلان اقتصادی است که می تواند وی را تحقق وعده ها و اجرای برنامه ها یاری کند.

سال ۹۶ سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال نامگذاری شده رویکردی که لازمه اصلی ان رفع موانع تولید و بهبود فضای کسب و کار است

توجه به ظرفیتهای داخلی و نگاه به بازارهای صادراتی رویکرد اصلی سیاستهای اقتصاد مقاومتی است که چشم انتظار اصلاح سیاستهای پولی وبانکی است

تاکید بر ارتقای نقش مردم و فعلان بخش خصوصی در اقتصاد رویکرد محوری سیاستهای اقتصاد مقاومتی است ضرورتی که حرکت به سوی ان راهکار اجتناب ناپذیر اقتصاد ایران است.

اشتغالزایی ،شفاف سازی اقتصاد ،مبارزه جدی با فساد، توجه به اقشار آسیب پذیر ، برقراری عدالت مالیاتی ، و توجه به توسعه همه جانبه کشور از جمله رویکردهای اقتصادی نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری است.

مطالبات فعالان بخش اقتصادی یا به تعبیر نیروهای خط اول جنگ اقتصادی را دیدید. مردم هم به سهم خود مطالبات و مشکلات اقتصادی دارند. همه منتظرند تا شش کاندیدای ریاست جمهوری در مناظره سوم که مناظره ای اقتصادی است از راهکارهای عملی خود برای حل مشکلات اقتصادی بگویند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

اتاق اصناف ایران | سایت خبری اتاق اصناف ایران