رییس اتاق اصناف ایران :

آیت الله هاشمی مدافع حریم ولایت و رهبری بود/ امنیت امروز کشور را مدیون خون شهدا هستیم

رییس اتاق اصناف ایران گفت: ایران اسلامی امروز امنیت خود را مدیون خون شهداست و باید قدردان و شاکر باشیم .

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، علی فاضلی دوشنبه شب در مراسم تجلیل از مقام شهدای مدافع حرم اصناف در جمع خانواده های شهدا مدافع حرم که با حضور مسئولانی از بسیج، سپاه، بنیاد شهید، بسیج اصناف و روسای اتحادیه های تهران برگزار شد، با عرض تسلیت به مناسبت درگذشت یار دیرین رهبری و یاور انقلاب آیت الله هاشمی رفسنجانی افزود: مجاهدت و صبوری این مرد بزرگ در راه دین وانقلاب بر کسی پوشیده نیست و آیت الله هاشمی مدافع حریم ولایت و رهبری بود .

وی در ادامه با بیان اینکه این مراسم مزین به نام شهدای حرم است، تصریح کرد: شهدا آنچه داشتند در طبق اخلاص گذاشتند و شهدای حرم مظلوم ترین شهدا در دوران انقلاب هستند چرا که جنگ را به بیرون از خانه کشاندند و اجازه ندادند دشمن به حریم خانه نزدیک شود و در این راه سختی های زیادی را متحمل شدند و دم بر نیاوردند .

فاضلی اظهار کرد: خانوادهای معزز این شهدا برای ما ارجمند هستند و با ایثار و صبرشان نشان دادند که در راه اسلام و انقلاب نباید از هیچ کوششی دریغ کرد.

وی گفت: در شرایط امروز کشور دشمن سعی دارد بذر نفاق و کینه را در دل ما بکارد و روحیه ما را تضعیف کند و ما باید هوشیار و آگاه باشیم و مراسم یاد و گرامیداشت شهدا ما را آگاه می کند تا نسبت به دین و انقلاب اسلامی مسئول و قدردان باشیم./ع/

Print Friendly


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *