رئیس اتحادیه پوشاک کرج خبر داد :

برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت برای متقاضیان پروانه کسب

رییس اتحادیه صنف پوشاک کرج گفت : این اتحادیه برنامه های مختلف فرهنگی و آموزشی را در دستور کار خود دارد که این برنامه ها در طول سال و در مناسبت های ویژه برگزار می شوند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، میراسماعیل صدیق در حاشیه برگزاری سومین کارگاه آموزشی و توجیهی ترویج فرهنگ عفاف و حجاب افزود: برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت برای متقاضیان پروانه کسب و تازه واردان به این حرفه، برگزاری کارگاه های آموزشی و توجیهی در باب مسایل صنفی، نشست با مسوولان عالی رتبه استانی و بیان خواسته های اصناف به آنها و ده ها برنامه دیگر از جمله اقداماتی است که این اتحادیه بر اساس قانون نظام صنفی و حدود اختیارات خود آنها را انجام می دهد.

صدیق افزود: اعتقاد داریم تعامل و ارتباط صمیمانه با اعضای تحت پوشش، راهکار مناسبی برای رسیدن به اهداف صنفی و ساماندهی بازار است و از این طریق می توان بسیاری از مشکلات و کاستی های سطح بازار را برطرف کرد. رویکرد اتحادیه صنف پوشاک در اجرای طرح های آموزشی و برنامه های فرهنگی بر همین اساس است .

وی افزود: در همایش توجیهی و آموزشی نیز که با موضوع تحکیم پیوند خانواده و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب برگزار شد، تلاش کردیم در فضایی صمیمانه ، مشکلات و زوایای مختلف تهاجم فرهنگی غرب به کشورمان و هدف قرار دادن بنیان های جامعه اسلامیان را برای بانوان شاغل در واحد های صنفی پوشاک فروشی توضیح دهیم .

صدیق خاطرنشان کرد : سخنرانان این گردهمایی آموزشی ضمن با اشاره به روایات و احکام اسلامی به تشریح جایگاه و مقام والای زن در جامعه پرداختند و نقش زنان را در سالم سازی فضای اجتماع و حرکت در مسیر توسعه فرهنگی و اقتصادی جامعه مهم و ضروری دانستند . همچنین شرایط امروز کشور و وظیفه بانوان در برابر نفوذ فرهنگی دشمن از دیگر موضوعاتی بود که طی همایش به آن اشاره شد .

تقدیر و تشکر از همکاران فعال اتحادیه به دلیل حفظ حجاب اسلامی و توجه به ارزش های جامعه اسلامی نیز از دیگر بخش های این کارگاه آموزشی بود که در انتهای مراسم برگزار شد.

Print Friendly


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *