فاضلی در جمع کارکنان اتاق اصناف:

ارتقاء جایگاه اصناف در نظام اقتصادی كشور هدفگذاري سال آينده كارشناسان اتاق باشد

رییس اتاق اصناف ایران اعلام کرد: با تلاش مدیران و کارکنان، اکنون اتاق اصناف در عرصه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور توفیقات زیادی را بدست آورده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، علی فاضلی در جمع کارکنان اتاق اصناف گفت: نظام برنامه ریزی در اتاق اصناف در تمامي حوزه ها به خوبي مسايل و موانع را شناسايي كرده و  باید متناسب با هدفگذاري هاي صورت گرفته تلاش هاي همكاران افزايش يابد و از ظرفیت های فراوان نیروها بهره گيري شود.

وی با بیان اینکه اکنون اتاق اصناف ایران دارای نظام برنامه ریزی كوتاه مدت ، ميان مدت و بلند مدت است ، افزود: ۹۰ درصد برنامه هاي كوتاه مدت محقق شده و۵۰ درصد برنامه هاي ميان مدت به نتيجه رسيده و ۵۰درصد ديگر در مسير تحقق است ضمن اینکه برنامه هاي بلندمدت هم به خوبي ريل گذاري شده است.

فاضلي تصريح كرد: در حال حاضر دیدگاه های مسئولان و کارشناسان اتاق اصناف در کمیسیون های ذیربط در دولت و مجلس شورای اسلامی ارائه و مورد توجه قرار مي گيرد.

فاضلی همچنین از دست اندرکاران اتاق اصناف در خصوص کمک به زائران راهپیمایی اربعین امسال تشکر و قدردانی کرد و گفت: این مسئله حتی در دولت نیز مورد تقدیر قرار گرفته است.

وی بر استمرار نگاه علمي و جامع در برنامه ها و  فعالیت هاي اتاق اصناف ایران تاکید کرد و افزود: برای ارتقاء جایگاه اتاق اصناف در نظام اقتصادی کشور انتظار دارم تا پایان سال جاری هر بخش از اتاق اصناف برنامه های خود را متناسب با هدف گذاري هاي كلان اعلام شده ، تدوین و ارائه دهند.

دبیرکل اتاق اصناف ایران نیز در این جلسه صمیمانه ضمن اشاره به شرایط اقتصادی کشور و در عین حال محدودیت های اعتباری و بودجه ای اتاق اصناف ایران، اظهار داشت: طبق ارزیابی های صورت گرفته، تامین بخشی از بودجه امسال اتاق اصناف ایران به علت شرایط اقتصادی موجود کشور، محقق نشد.

علی عوض پور خواستار تقویت بدنه ی کارشناسی و آموزش تخصصی شد و در مورد تدوین قوانین سال آینده اتاق نیز گفت: مدیریت برنامه ریزی اتاق اصناف ایران از هم اینک به دنبال تدوین قوانین و برنامه های سال آتی است.

وی به آغاز طرح طبقه بندی مشاغل در اتاق اصناف ایران اشاره کرد و افزود: علی رغم مشکلات موجود، طرح طبقه بندی مشاغل در اتاق اصناف ایران عملیاتی شد که ممکن است نواقصی در اجرا وجود داشته باشد اما تلاش هیات رئیسه بر این است که نواقص و کم و کاستی ها را به حداقل برساند./م/

Print Friendly


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *