رئیس اتحادیه فناوران رایانه خبر داد:

ارسال پرونده شکایت از اسنپ و تاپسی به دادگاه/ اسنپ مجوز فعالیت کافی نت دارد نه تاکسی موبایلی

رئیس اتحادیه فناوران رایانه از ارسال پرونده شکایت دو تاکسی یاب آنلاین اسنپ و تاپسی به دادگاه خبر داد و گفت: اسنپ و تاپسی مجوزی برای فعالیت ندارند.

سید مهدی میرمهدی کمجانی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران در پاسخ به این سوال که گفته می شود؛ اتحادیه فناوران رایانه مجوز فعالیت تاکسی موبایلی اسنپ را صادر کرده است، گفت: اتحادیه فناوران رایانه به هیچ عنوان نمی تواند مجوز تاکسی سرویس تلفنی و موبایلی صادر کند.

وی افزود: اتحادیه فناوران رایانه به اسنپ مجوز فعالیت کافی نت و به تاپسی مجوز فعالیت تولید نرم افزار غیرسفارشی را داده است نه مجوز فعالیت تاکسی موبایلی .

میرمهدی کمجانی با انتقاد از اینکه بی توجهی مسئولان مربوطه به مجوز فعالیت اسنپ و تاپسی تصریح کرد: هیچکس تاکنون به پروانه کسب و رسته تخصصی اسنپ نگاه هم نداشته و حالا در چنین شرایطی بدون توجه و اطلاعات کافی، تقصیرات را متوجه اتحادیه فناوران رایانه می کنند.

وی ضمن اعلام آنکه اسنپ و تاپسی مجوزی برای فعالیت خود اخذ نکردند و فعالیت بدون مجوز آنها در حکم تخلف است، از ارسال پرونده شکایت این دو تاکسی یاب آنلاین به دادگاه خبر داد.

رئیس اتحادیه فناوران رایانه همچنین به درآمد قابل توجه این دو تاکسی یاب موبایلی نیز اشاره کرد و اظهار داشت: اتحادیه فناوران رایانه به اسنپ و تاپسی در رسته تخصصی فعالیت خود مجوز  داده است اما این دو مرکز با سوء استفاده از مجوز فعالیت خود، به فعالیت در سیستم های دیگر مبادرت کرده اند./م/

Print Friendly

3 دیدگاه برای “ارسال پرونده شکایت از اسنپ و تاپسی به دادگاه/ اسنپ مجوز فعالیت کافی نت دارد نه تاکسی موبایلی
  1. بازگشت ارسال پرونده شکایت از اسنپ و تاپسی به دادگاه/ اسنپ مجوز – اخبار با ونک تاکسی

  2. بازگشت @taxi_vanak – اخبار با ونک تاکسی

  3. با سبلم وخسته نباشید
    کاش مسولین پایین دست هم به اندازه شما دقت داشتند
    اینجانب جهت یک طرح ملی که توی همین زمینه می باشد الان نزدیک ۲ سال است کارهای نرم افزاری وسخت افزاری وهماهنگی با مسولین شهر انجام داده ام ونماد الکترئنیکی هم گرفته ام کبیه مبالغ اتاق اصناف را پرداخته ام وهمه مراحل فنی را گذرانده ام اما متاسفانه اشخاصی با روابطی که دارند که قبلا می خواستند از طرح من سو استفاده کنند ونگذاشتم الان با وجود تکمیل تمام مدارک پروانه قعالیت به من نمی دهند خوب آیا من هم باید بدون مجوز فعالبت کنم وبجای اینکه از من حمایت شود در کار من کارشکنی میگردد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *