اتاق اصناف بابل در اجرای دقیق اتوماسیون اداری اصناف در مازندران رتبه اول شد

%d8%a7%d8%aa%d9%88%d9%85%d8%a7%d8%b3%db%8c%d9%88%d9%86-%d8%a7%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8cاتاق اصناف و اتحادیه های صنفی شهرستان بابل با اجرای دقیق و فراگیر اتوماسیون اداری، موفق به کسب رتبه برتر اجرای اتوماسیون اداری اصناف در سطح استان مازندران شدند.

به گزارش رسیده از مازند اصناف، فضل اله بهمنی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بابل نیز با ارسال نامه ای از تلاش هیات رئیسه و کارکنان اتاق اصناف و همچنین هیات مدیره اتحادیه های صنفی این شهرستان، برای کسب مجدد رتبه اول اتوماسیون اداره اصناف در سطح استان مازندران تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است: به همت هیات رئیسه اتاق اصناف و هیات مدیره اتحادیه های صنفی شهرستان بابل، کلیه مکاتبات اتوماسیون اداری اتاق اصناف این شهرستان به صورت فراگیر و دقیق از طریق سیستم مکانیزه اتوماسیون اجرا می شود.

بر اساس این گزارش، دقت نظر هیات رئیسه اتاق اصناف، هیات مدیره اتحادیه های صنفی و  کارکنان  زیر مجموعه، در اجرای فراگیر اتوماسیون اداری باعث شد تا اتاق اصناف شهرستان بابل برای دومین بار پیایی رتبه اول استان مازندران را در این بخش، کسب کند.

Print Friendly

دیدگاه برای “اتاق اصناف بابل در اجرای دقیق اتوماسیون اداری اصناف در مازندران رتبه اول شد
  1. بازگشت نرم افزار ها و اخبار حسابداری حسابدار پلاس|اتاق اصناف بابل در اجرای دقیق اتوماسیون اداری اصناف در مازندران رتبه اول شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *