لزوم فراگیری آموزشهای تخصصی صنف مشاوران املاک | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۹ شهریور - ۱۳۹۸  
true
true
لزوم فراگیری آموزشهای تخصصی صنف مشاوران املاک

رئیس اتحادیه مشاوران املاک بوشهر گفت:با توجه به اهمیت عملکرد مشاوران املاک در جامعه، لزوم نوین سازی و آموزشهای تخصصی این صنف احساس می شود.
به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف بوشهر، احسان آستانه با بیان این مطلب گفت:عملکرد صنف مشاوران املاک تاثیر زیادی در جامعه از نظر ایجاد آرامش وحفظ سرمایه های مردم در حوزه املاک وساختمان، دارد وبر این اساس لزوم فراگیری آموزشهای تخصصی برای متصدیان واحدهای صنفی مشاور املاک و کارکنان آنها احساس می شود.
وی افزود: براین اساس و با توجه به اهمیت کار بنگاههای املاک در کشور ضروری است متصدیان این واحدهای صنفی آموزش های تخصصی مرتبط با حوزه فعالیت خود را ببینند.
اوادامه داد: اتحادیه مشاوران املاک و نمایشگاه داران اتومبیل مرکز استان بوشهر، با هدف افزایش توان علمی و حقوقی اعضاء تحت پوشش ودر راستای ارتقای جایگاه ایشان؛ در شهریورماه اقدام به برپایی اولین کارگاه تخصصی مشاوران املاک خواهد کرد.
آستانه تاکید کرد: از آنجا که اکثریتی ازمردم تمام سرمایه و پس انداز زندگی خود را در بنگاه های املاک تبدیل به ملک می کنند ضروری است این واحدها به قوانین جاری کشور در رابطه با معاملات اشراف کامل داشته باشند.
رئیس اتحادیه مشاوران املاک و نمایشگاه داران اتومبیل شهرستان بوشهر اعلام داشت: در راستای احقاق حقوق شهروندان و افزایش توان علمی اعضای اتحادیه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد./ل

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false