کالاهای دارای اولویت بازرسی تعیین شدند | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۹ شهریور - ۱۳۹۸  
true
true
کالاهای دارای اولویت بازرسی تعیین شدند

درراستای هدفمند نمودن بازرسیها کالاهای دارای اولویت بازرسی تعیین شدند.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران بهنام نیک منش سرپرست بازرسی و نظارت اتاق اصناف ایران بابیان این مطلب گفت: براساس مصوبه ستادتنظیم بازار و در راستای هدفمند نمودن بازرسیها، و تمرکز فعالیتهای بازرسی ونظارت در استانها بربازار؛کالاهایی که در زنجیره تامین وتوزیع ،موجودی آنها باشرایط مطلوب فاصله دارد، به عنوان کالاهای دارای اولویت بازرسی از سوی دستگاه های نظارتی برای بررسی احتکار،موجودی، قیمت و… تعیین شد.
وی شکر ،مرغ ،میل گرد، لاستیک خودرو و روغن موتور را از جمله کالاهای الویت دار عنوان کرد و افزود:دستگهای نظارتی مثل سازمانهای حمایت، تعزیرات، صمت و بازرسی و نظارت اصناف مکلف است در بازرسی های خود کالاهای مذکور را در اولویت بازرسی قرار داده و برخورد قانونی لازم با تخلفات احتمالی صورت پذیرد.
نیک منش با بیان اینکه بازرسی و نظارت برکالاهای فوق الذکر در دستورکار اتحادیه های ذیربط و بازرسان اتاقهای اصناف قرار گرفته ودر صورت مشاهده تخلفات اقدام قانونی موثر وبازدارنده اعمال شود.
سرپرست بازرسی و نظارت اتاق اصناف ایران بااشاره به ماده ۱۵ قانون نظام صنفی افزود: الصاق برچسب قیمت روی کالا به طوری که قیمت کالا به طور روشن برای همه قابل رویت باشد الزامی است.
او ادامه داد:در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این خصوص، بازرسان واحدهای بازرسی و نظارت با متخلفان برخورد و اقدامات قانونی لازم انجام خواهد شد./ل

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false