پویش فرهنگی صاحبخانه خوب به فردیس رسید | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۹ شهریور - ۱۳۹۸  
true
true
پویش فرهنگی صاحبخانه خوب به فردیس رسید

رییس اتحادیه مشاورین املاک فردیس گفت:جلسه با هدف پویش فرهنگی ومردمی “صاحبخانه خوب” به میزبانی اتحادیه املاک برگزارشد.
پیمان مددی با بیان این مطلب افزود:این جلسه با حضور هیات رییسه اتاق اصناف واتحادیه املاک،نمایندگان اداره صمت،نیروی انتظامی،شهرداری وبسیج اصناف وبا هدف برنامه ریزی وبسترسازی پویش”رحم وانصاف” صاحبخانه ها نسبت به مستاجرین با قدرت مالی ضعیف برگزار شد.
وی افزود: در بسیاری از مناطق این شهرستان مشاورین املاک به صورت خودجوش ودرراستای حمایت از مستاجرین ؛ضعیف از مالکان املاک استیجاری درخواست تعدیل وکاهش میزان اجاره بها به اندازه معقول می کنندد.
اوادامه داد: هم چنین اعضای تحت پوشش اتحادیه املاک فردیس در استان البرز، همچنین با نصب بنر از ثبت قراردادهای با نرخ بالا و خارج ازعرف خودداری می کنند که بازخوردهای خوبی نیز در جامعه ونزد مالکان ومستاجران داشته است وبا حمایت اقشار وسازمانهای مختلف هم روبرو شده است.
مددی با بیان اینکه این پویش خوب و مردمی در ابتدای راه قرار دارد، ابراز امیدواری کرد: این پویش با همکاری و رعایت انصاف از سوی صاحبخانه ها ومالکان منصف و خوب در این شهرستان به نتایج مثبت و همراهی و حمایت از مستاجرین منجرشود.
رییس اتحادیه املاک فردیس با اشاره به جلسه فوق ادامه داد: مسوولان و مدیران حاضر در این جلسه ضمن استقبال از پویش صاحبخانه خوب، موافقت خود را از پیشنهاد برگزاری همایشی به منظور تقدیر و قدردانی از صاحبخانه های خوب در شهرستان فردیس اعلام کردند.
پیمان مددی اضافه کرد:پویش صاحبخانه خوب می کوشد با تقویت فرهنگ انصاف در صاحبخانه ها در حد امکان مستاجران را تحت حمایت قرار دهد،.بنابراین تمامی مشاورین املاک از جمله در شهرستان فردیس نیز با درک شرایط دشوار مستاجران، در اقدامی انساندوستانه و خداپسندانه با مشارکت در پویش صاحبخانه خوب از مالکان مسکن می خواهند با توجه به مشکلات اقتصادی درسال جاری میزان اجاره بها را افزایش ندهند یا افزایش حداقلی باشد.
وی افزود:بررسی ها نشان می دهد که با افزایش قیمت در نهایت بسیاری مستاجران مجبور به انتقال به محله هایی با قیمت پایین تر یا حتی حاشیه شهرها شده اند، تا جایی که وخامت بازار مسکن در حدی است که برخی از مستاجران نیز ناگزیر به مهاجرت به شهرهای کوچکتر شده اند،هدف نهایی این پویش، وارد کردن تلنگری به وجدان و انصاف صاحبخانه هاست که همه چیز را به مادیات گره نزنند، لذا فقط در این صورت است که یک احساس انسان دوستانه باعث ساختن زندگی شیرین برای همه مردم می شود و در نهایت آرامش و مسالمت و نوعدوستی در جامعه ترویج می شود./ل

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false