بازدید نایب رییس اتاق اصناف و معاون فرماندار بوشهر از واحدهای مرغ فروشی. | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۹ شهریور - ۱۳۹۸  
true
true
بازدید نایب رییس  اتاق اصناف و معاون فرماندار بوشهر از واحدهای مرغ فروشی.

نایب رییس اتاق اصناف بوشهر گفت: مرغداری ها حاضر نیستند مرغ رابا قیمت مصوب در بازار بفروشند.
به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف مرکز استان بوشهر، عباس نامدارزاده با اشاره به این بازدید گفت:در افزایش قیمت مرغ و نشر اخباری مبنی بر کاهش عرضه در بازار بوشهر به همراه هیئتی از فرمانداری از چند واحد عمده فروشی و خرده فروشی بوشهر بازدید شد.
وی در تشریح این بازرسی اظهار داششت: در بازرسی از سردخانه دو واحد صنفی عمده فروشی مرغ و با بررسی قیمت عرضه مرغ در واحدهای عمده فروشی متوجه شدیم که واحدهای صنفی خرده فروشی مرغ درشرایط فعلی با حاشیه سود کمتر از دو درصد فعالیت می کنند.
او ادامه داد: در حالی که تاریخ آخرین کشتار مرغ درسردخانه های بوشهر مربوط به ده تا پانزده روز قبل است امروز شاهد فقدان عرضه مرغ گرم در بازار هستیم.
عضو هیات رییسه اتاق اصناف مرکز استان بوشهر تاکید کرد: با صدور دستور العمل های خاص در این شرایط، نهادهای دولتی مکلفند مجوز خروج مرغ گرم از استان نیز صادر کنندواین اقدام که در پی صدور یک دستورالعمل دولتی بوده بازار را با تنش بسیار در زمینه عرضه مرغ گرم مواجه کرده است.
نامدارزاده ادامه داد: دولت اعلام کرده به مرغ داری های استان کنجاله و سویا و سایر نهاده های را با قیمت بسیار نازل عرضه می کند ولی مرغداری ها حاضر نیستند مرغ با قیمت مصوب در بازار بفروشند.
نایب رییس اتاق اصناف بوشهر ادامه داد: از آنجا که مرغ آخرین حلقه مواد پروتئینی است که مردم مصرف می کنند، کمبود یا افزایش قیمت این کالا در بازار ،باعث حذف مواد پروتئینی از سبد مصرف خانواده هامی
وی تاکید کرد: مشکل بسیار مهم واحدهای صنفی فروشنده مرغ این است که هیچ عمده فروش و یا مرغداری حاضر نیست مرغ با قیمت مصوب دولت به آنها عرضه کند. به همین دلیل یا مرغ برای فروش به مغازه ها نمی رسد و یا ران و سینه آن جداگانه به فروش می رسد تا واحد صنفی ضرر نکند./ل

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false