نشست هم اندیشی صنف پوشاک | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۹ مرداد - ۱۳۹۸  
true
true
نشست هم اندیشی صنف پوشاک

رییس اتحادیه فروشندگان پوشاک کرج از برگزاری نشست هم اندیشی فعالان صنفی پوشاک خبرداد.
میراسماعیل صدیق با بیان این مطلب گفت: عرضه کنندگان پوشاک در این نشست که در محل اتحادیهبرگزار شد؛به بیان مسایل ومشکلات خود پرداختند وبا همفکری حاضران وکارشناسان مدعو به تعیین راهکارهای حل این مشکلات پرداختند.
وی بیمه ومالیات، عملکرد شهرداری خصوصا در حوزه عوارض وتابلوها،دستفروشان،تعزیرات حکومتی،اماکن،کالاهای قاچاق،شب بازارها وروز بازارها رااز مهمترین مشکلات مطرح شده در این نشست عنوان کرد وافزود:با همفکری کسبه وفعالان صنفی حاضر در جلسهراهکارهای حل این مسایل ومشکلات شناسایی وبا تشکیل کارگروه ویژه مقرر شدتا هرچه سریعتر جلساتی با دفتر امام جمعه محترم،فرمانداری،استانداری،اداره کل ارشاد،دادستانی ومراجع قضایی،شهرداری،اداره برق وتامین اجتماعی؛به منظور پیگیری مطالبات صنف پوشاک برگزار شود.
صدیق ادامه داد:مسایل مربوط به پوشاک غیر متعارف یک بحث اجتماعی است که تمامی سازمانهای ذیربط باید در فرهنگسازی آن نقش خود را ایفا کنند ودر این خصوص کسبه هم درخواستهایی دازند که باید مورد رسیدگی قرار گیرد.
رییس اتحادیه پوشاک کرج با اشاره به لزوم فرهنگسازی در زمینه حفظ ارزشهای فرهنگی در تولید وعرضه پوشاک؛اظهار داشت: مانتوهای جلوباز ولباسهای غیر متعارف که با قیمتهای پایین در خیابانها وتوسط دستفروشان عرضه می شوند،برازنده مردم ومتناسب با فرهنگ جامعه بوده وبه دنبال فرهنگسازی در این زمینه هستیم.
وی از جلسات مختلف با امام جمعه محترم ومسولین فرهنگی استان به منظور فرهنگ سازی نوع پوشش خبر داد وبر تعامل تمام دستگاه های ذیربط درنیل به این هدف تاکید کرد.
رییس اتحادیه فروشندگان پوشاک مرکز استان البرز نمایشهای غیر قانونی لباس وفروشهای اینترنتی را یک معضل برای صنف پوشاک دانست واضافه کرد:تبلیغ وفروش لباسهای خارج از عرف در فضای مجازی به اوج رسیده ومتاسفانه با توجه به قیمتهای پایین مورد توجه برخی هم قرار گرفته است.
اسماعیل صدیق از اتصال دوربین های مجتمعهای تجاری به اداره اماکن خبرداد وگفت:به منظور ایجاد امنیت بیشتر در مجتمع های تجاری قراردادی منعقد تابدون هزینه دوربین این مجتمعها به دوربین اماکن متصل شود،هم چنین از هیات مدیره مجتمعهای تجاری خواسته شد تا در بحث ایجاد پوشش وحجاب ایرانی اسلامی در فروشگاه ها ،با اتحادیه در تعامل وهماهنگی باشند.
این فعال صنفی در پایان برلزوم فرهنگسازی عدم خریدواستفاده پوشاک مغایر با ارزشهای اسلامی وعرف جامعه توسط تمامی سازمانها ودستگاه های ذیربط وتاثیر گزاری بیشتر این امر نسبت به برخوردها در سطح عرضه؛تاکید کرد./ل

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false