اجرای قانون اصل 44 درست عمل نشده و اقتصاد مردمی رخ نداده است | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۹ مرداد - ۱۳۹۸  
true
true
اجرای قانون اصل ۴۴ درست عمل نشده و اقتصاد مردمی رخ نداده است

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اهدافی که در قانون و سیاست های کلی برای اصل ۴۴ عنوان شده بود تا حد زیادی مغفول مانده و به درستی اجرا نشده و اقتصاد مردمی که به دنبال آن بودیم رخ نداده است .
دکترعلی لاریجانی در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار پارلمانی اتاق اصناف ایران اظهارکرد: اینکه باید بخش خصوصی مورد حمایت و توجه قرار بگیرد هیچ ترددی نیست و همه ارکان نظام در خصوص این مساله متحد هستند اما در اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی درست عمل نشده و اینکه اقتصاد می بایست مردمی شود و به دست مردم سپرده شود رخ نداده است.
وی تصریح کرد: حرکت بنگاههای اقتصادی به سمت نیمه دولتی و دولتی شدن مسیر اشتباهی برای اقتصاد کشور است و باید اقتصاد را به بخش خصوصی واگذار کرد تا نتیجه مطلوبتری حاصل شود.
لاریجانی در پاسخ به مشکلات حوزه صنفی اظهارکرد: قانون نظام صنفی و قانون مالیات بر ارزش افزوده تصویب شده و طرح بررسی اصلاحات قانون نظام صنفی نیز در دستور کار قرار خواهد گرفت.
رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: قانون صندوق های مکانیزه فروش نیز تصویب شده و به شورای نگهبان ارجاع می شود تا یک الی ۲ مورد از ایرادات آن رفع شده و به تصویب برسد .
وی تصریح کرد: در خصوص بحث ساختار اصلاح بودجه فعلا در حال بحث وبررسی است که بخش هایی از آن باید به صورت قانون در بیاید که در حال انجام است./ع/

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false