عملکرد مطلوب بازرسی و نظارت اصناف فردیس | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۹ مرداد - ۱۳۹۸  
true
true
عملکرد مطلوب بازرسی و نظارت اصناف فردیس

واحد بازرسی و نظارت اتاق اصناف فردیس عملکرد مطلوبی را در نظارت بر واحدهای صنفی وبرخورد با تخلفات صنفی دارد.
بهنام نیک منش سرپرست معاونت بازرسی و نظارت اتاق اصناف ایران، با اشاره به بازدید از اتاق اصناف شهرستان فردیس ، اظهار داشت: در این بازدید که مدیر کل تعزیرات حکومتی استان البرز نیز حضور داشت، هیات رئیسه اتاق اصناف به طرح مسایل و مشکلات صنوف تحت پوشش اتاق اصناف واتحادیه های ذیربط پرداختند.
وی از فعالیت ۳۰ هزار واحد صنفی دارای پروانه کسب در شهرستان ۵۰۰ هزار نفری فردیس خبر داد و افزود: هم چنین ۵ هزار واحد صنفی نیز در مرحله تشکیل پرونده و دریافت جواز کسب قرار دارند.
سرپرست بازرسی و نظارت اتاق اصناف ایران ادامه داد: بازرسی و نظارت اتاق اصناف شهرستان فردیس با ارتباط مطلوب با دستگاهها و سازمانهای ذیربط عملکرد مطلوبی را در نظارت بر عملکرد واحدهای صنفی و برخورد با تخلفات صنفی دارد.
بهنام نیک منش بیشترین پرونده متشکله بازرسی و نظارت را مربوط به انبارها و عمده فروشان عنوان کرد و گفت: عملکرد مطلوب بازرسی و نظارت فردیس مورد تقدیر امام جماعت، سازمان صمت و تعزیرات حکومتی آن شهرستان قرار گرفته اند.
وی افزود : نصب اتیکت ، صدور فاکتور ، تسریع در رسیدگی به گزارشات تخلفات و شکایات (تلفنی و حضوری) و انجام گشتهای منظم بازرسی مشترک ومستقل در این شرایط حساس از جمله تاکیدات در جلسه با هیات رییسه وبازرسان اتاق اصناف فردیس بود.
نیک منش ادامه داد:این دیدار در جریان ادامه روند بازدیدها از اتاق های اصناف تحت پوشش اتاق اصناف ایران با هدف اطلاع وپیگیری وحل مشکلات اتاقهای اصناف،اتحادیه ها و واحدهای بازرسی ونظارت اصناف می باشد./ل

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false