افزایش قیمت مرغ در کوهدشت | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۹ مرداد - ۱۳۹۸  
true
true
افزایش قیمت مرغ در کوهدشت

رییس اتاق اصناف کوهدشت از افزایش قیمت گوشت مرغ در کوهدشت خبرداد.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران خدایار عزیزی با بیان این مطلب که گوشت مرغ در بازار ۱۴هزارو۷۰۰تا۱۵هزارتومان به فروش می رسد، گفت:شرایط فصلی وگرما،تلفات بیماری وافزایش قیمت نهاده های دامی از دلایل افزایش قیمت مرغ در بازار است.
وی درخصوص وضهیت بزار نیز توضیح داد:از نظر موجودی کالا ،شرایط مناسبی در بازار حاکم است وبا کاهش نوسان ؛قیمتها ثبات بهتری را تجربه می کنند.
رییس اتاق اصناف کوهدشت بااشاره به فعالیت بالغ بر۶هزار واحدصنفی باجواز کسب درشهرستان کوهدشت،اظهار داشت:از این تعدا ۱۰درصد از صنوف تولیدی وخدمات فنی هستند که مشکلات فراوانی از نظر اقتصادی وفعالیت در بازار دارند.
نماینده اتاق اصناف ایران ادامه داد:عدم تخصیص وامهای ارزان قیمت بانکی فمشکلات بازاریابی تولیدات داخلی در داخل وخارج کشور،تامین مواد اولیه ارزان قیمت وبالابودن هزینه تولید در کنار فرسودگی دستگاه ها وخطوط تولید از مهمترین مشکلات صنوف تولیدی می باشد که توجه مراجع ذیربط وبالادستی را در رفع این مشکلات در سال رونق تولید می طلبد.
عزیزی از توافق مالیاتی امسال ابراز رضایت کرد وافزود:این توافق مشکل بسیاری از صنوف را برطرف کرد،ضمن اینکه در خصوص مالیات برارزش افزوده هم،علیرغم برخی مشکلات با سازمان امور مالیاتی همکاری خوبی برای رفع مشکلات داریم.
او بابیان این که در کوهدشت دوفروشگاه زنجیره ای فعالیت می کنند ،گفت:ای فروشگاه ها واحد صنفی محسوب می شوند وباید از اتحادیه محل فعالیت خود براساس قانون مجوز بگیرند اما این امر اجرایی نمی شود وضمنا گزارشات بازرسی اصناف از تخلفات این فروشگاهها وارسال به مراجع ذیربط ؛معمولا به نتیجه منتج نمی شود.
خدایار عزیزی در پایان خواستار رسیدگی به مشکلات مالی اتاق اصناف وواحدهای بازرسی ونظارت اصناف با توجه به اهمیت نظارت مطلوب بربازار در شرایط حساس اقتصادی فعلی شد./ل

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false