اشتغال بیش از ۱۵ هزار نفر در اصناف برخوار | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۹ مرداد - ۱۳۹۸  
true
true
اشتغال بیش از ۱۵ هزار نفر در اصناف برخوار

رئیس اتاق اصناف برخوار گفت: در حال حاضر بیش از ۱۵ هزار نفر در واحدهای صنفی این شهرستان به صورت مستقیم مشغول کار هستند.

علی داوری اظهار کرد: این شهرستان دارای ۱۰ اتحادیه صنفی فعال است که هر اتحادیه بر چند صنف نظارت می کند.
وی عنوان کرد: تاکنون برای بیش از شش هزار واحد صنفی پروانه کسب صادر شده و مراحل اداری صدور پروانه برای سایر واحدهای صنفی نیز در دست اقدام است.
رییس اتاق اصناف برخوار تصریح کرد: در حال حاضر بیش از ۱۵ هزار نفر در واحدهای صنفی این شهرستان به صورت مستقیم مشغول کار هستند.
داوری تأکید کرد: مهمترین مشکلات اتاق اصناف و اتحادیه های آن همکاری نکردن اداره امور مالیاتی با اصناف، مطابقت نداشتن کدهای پستی با واحدهای صنفی و ثبت واحدهای صنفی منطقه صنعتی به عنوان روستا است.
وی افزود: بازرسی اتاق اصناف در هر ماه با ادارات دامپزشکی، تعزیرات، بهداشت، اماکن، صنعت معدن و تجارت گشت های مشترک برگزار می کند.
رییس اتاق اصناف برخوار خاطرنشان کرد: در حال حاضر پنج فروشگاه بزرگ زنجیره ای در این شهرستان فعال است و به مردم در بخش های مختلف خدمات ارایه می کند.
داوری با بیان اینکه مدیریت شهری و بخش خصوصی باید در راه اندازی نمایشگاه های دائمی و فصلی مشارکت کنند، یادآور شد: برگزاری نمایشگاه های فصلی و تخصصی مبلمان و تجهیزات مدرن منزل و نمایشگاه های دائمی مبل و منبت، طلا، صنایع دستی و صنایع آجر و سنگ مهمترین نیازهای اصناف شهرستان است.
ایمنا

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false