امکان اجرای صندوق مکانیزه فروش نیست/خلاف نظر اصناف عمل می شود | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۹ مرداد - ۱۳۹۸  
true
true
امکان اجرای صندوق مکانیزه فروش نیست/خلاف نظر اصناف عمل می شود

مشاور مالیاتی اتاق اصناف ایران با اعلام اینکه اتاق اصناف و کسبه موافق صددرصدی اجرای صندوق مکانیزه فروش هستند، در عین حال گفت: امکان اجرای صندوق مکانیزه فروش وجود ندارد. اصناف نظر کارشناسی دادند ولی تصمیمی دیگر اتخاذ شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران به نقل از رادیوگفتگو محمدرضا جعفریان قوانین مالیاتی را منتج به تبعیض و قانون گریزی دانست و افزود: «در کشور درپی فرار مالیاتی جزای لازم برای متخلفین اجرایی نمی شود و به مردم نفهمانده ایم فرار مالیاتی جرم است.»
جعفریان با تاکید بر اینکه امکان اجرای صندوق مکانیزه فروش وجود ندارد و این طرح امکان پذیر نیست، ادامه داد: «ما بعنوان اصناف نظر کارشناسی در اینباره دادیم ولی آقایان تصمیم گیر تصمیمی دیگر گرفتند.»
وی یادآور شد: «مناطق آزاد قرار بود سکوی پرتاب صادرات باشد ولی آیا بالعکس عمل نکرده است؟ در این شرایط باز هم نماینده هایی هستند که می خواهند این مناطق را گسترش دهند.»
جعفریان ادامه داد: «دو میلیون و ۵۰۰ هزار خانه خالی در کشور وجود دارد اما چرا این خانه ها خالی مانده است؛ قانون بدین منظور است و هر قانونی هم به مجلس بردیم، مصوب شد.»
وی افزود: «منظور ما این نیست که صندوق مکانیزه فروش برقرار نشود. اصناف نیز موافق صد در صد آن هستند و روسای اتاق ها نیز اعلام کردند آمادگی دارند این طرح را گسترش دهند؛ اما با این قضیه مشکل دارند که به یکباره در کل کشور گسترش یابد.»
جعفریان ادامه داد: «این کار باید بر اساس اولویت و شهرهایی با ۲ تا ۵ میلیون جمعیت پیاده سازی شود.»

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false