قیمت نان به هیچ وجه افزایش نیافته است | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳۱ شهریور - ۱۳۹۸  
true
true
قیمت نان به هیچ وجه افزایش نیافته است

رئیس اتاق اصناف اصفهان گفت: قیمت نان به هیچ وجه افزایش نیافته است با این وجود دولت در حال بررسی جوانب مختلف جهت تصمیم گیری پیرامون این موضوع است.

جهانگیری اظهار کرد: قیمت نان به هیچ وجه افزایش نیافته است. درحال حاضر سیاست کلی کشور به دلیل وجود نان در سبد اصلی خوراک خانوار، افزایش قیمت نان نیست. با این وجود دولت در حال بررسی جوانب مختلف برای تصمیم گیری پیرامون این موضوع است؛ هرگونه تصمیم پیرامون این موضوع کشوری بوده و در سراسر کشور اجرا می‌شود.

وی افزود: بدین منظور کلیه نظرات و پیشنهادات از سراسر کشور جمع آوری و در اختیار دولت قرار گرفته است. تصمیم دولت در این خصوص اعم از یکسان سازی قیمت نان یا اعلام نرخ جدید برای آن به زودی اعلام می‌شود.

جهانگیری تصریح کرد: برخی اخبار موجود توسط شایعه پراکنان با هدف ایجاد تنش پخش می‌شود که در شرایط موجود این اقدام اصلا به صلاح نیست.

قیمت نان سراسری است

رئیس اتحادیه نانوایان اصفهان ضمن تکذیب هرگونه افزایش قیمت در واحدهای صنفی نانوایی استان، گفت: قیمت نان کشوری بوده و هیچ افزایشی در قیمت نان صورت نگرفته است. البته به دلیل تفاوت در وزن چانه‌ها ممکن است این شبه به وجود بیاید که واحدهای صنفی قیمت نان را افزایش داده اند.

true
برچسب ها :
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false