نرخ انواع بستنی تا پایان سال ثابت است | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳۱ شهریور - ۱۳۹۸  
true
true
نرخ انواع بستنی تا پایان سال ثابت است

رئیس اتحادیه بستنی و آبمیوه تهران گفت: با توجه به افزایش ۲۰ درصدی قیمت ها در ابتدای سال ۹۸ تا پایان سال نرخ انواع بستنی ثابت است.

اسکندر آزموده درگفت وگو با خبرنگار اصناف ایران افزود: افزایش۲۰ درصدی نرخ انواع بستنی در اردیبهشت ‌ماه امسال اعمال شده و تا پایان سال جاری نرخ‌ها تغییر دیگری نخواهند کرد و در حال حاضر نیز شکر با قیمت مصوب به واحدهای صنفی داده می شود و مشکلی و از بابت تامین شکر نیست.
وی تصریح کرد: بر اساس قیمت‌های جدید بستنی سنتی سوپرویژه مغزدار کیلویی ۳۰هزار تومان، بستنی مغزدار و خامه دار کیلویی ۲۴ هزارتومان، بستنی سنتی ممتاز هرکیلو ۱۷ هزارتومان و بستنی سنتی ساده کیلویی ۱۶ هزار تومان نرخ‌گذاری شده است.
رئیس اتحادیه بستنی و آبمیوه خاطرنشان کرد:‌ بستنی میوه‌ای مغزدار نیز ۳۰ هزار تومان در هر کیلوگرم، بستنی میوه‌ای اعلا و ممتاز هر کیلو ۲۴ هزارتومان و فالوده شیرازی نیز کیلویی ۱۵ هزارتومان نرخ‌گذاری شده است.
وی افزود:‌ نرخ انواع بستنی در مغازه‌ها نصب شده است و مشتری می‌تواند براساس کیفیت از قیمت تعیین شده اطمینان حاصل کند و تمام فروشگاه‌ها مکلف به نصب قیمت انواع بستنی برروی تابلو هستند.
آزموده تصریح کرد:‌ اتحادیه نیز آماده رسیدگی به تخلفات احتمالی در این زمینه است و بازرسان اصناف نیز در فصل‌های پرتقاضا به ویژه تابستان از این فروشگاهها بازدید کرده و بازرسی‌های لازم را انجام می‌دهند.
وی تعداد واحدهای فعال صنف فروش بستنی و آبمیوه را در تهران ۱۶۰۰ واحد اعلام کرد و افزود:‌ حدود ۴۰۰ واحد نیز در حال گذراندن مراحل کار برای اخذ پروانه فعالیت هستند.
رئیس اتحادیه بستنی و آبمیوه تهران اظهارکرد: در سال‌های اخیر تعداد کافی‌شاپ‌ها درحال گسترش است و طبقه متوسط جامعه و جوانان و دانشجویان استقبالی مناسب از فضای کافی‌شاپ‌ها نشان داده‌اند ، محیط‌ هایی که گروه‌های دو و چند نفره محفلی برای بحث و گفت‌وگو پیدا می‌کنند و ساعات و دقایقی را کنار هم فارغ از محیط بیرون کافی‌شاپی، بستنی و آبمیوه، نوشیدنی می‌خورند./ع/

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false