حمایت از تولید ملی و کالای داخلی ضروری است | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳۱ شهریور - ۱۳۹۸  
true
true
حمایت از تولید ملی و کالای داخلی ضروری است

نماینده اتاق اصناف ایران در استان گلستان، شهرستان گنبد گفت: حمایت از تولید و کالای تولید داخل ضروری است و تاثیر بسزایی در توسعه اقتصادی کشور دارد.

عادل همت زاده در گفت وگو با خبرنگار اصناف ایران افزود: آنچه برای تولید داخلی مهم است دست یابی به بازارهای هدف است و اگر بازار هدف برای تولید داخلی فراهم نباشد مناسبات اقتصادی رشدی نخواهد داشت و دست یابی به بازارهای هدف برای صادرات کالاها مساله مهمی است که باید مدنظر قرار بگیرد.
وی تصریح کرد: وابستگی اقتصادی خوب نیست و می تواند تبدیل به اهرم فشاری شود، در حالی که حمایت از تولید داخلی و ارتقاء آن جایگاه بین المللی اقتصاد کشور را ارتقا می دهد .
همت زاده افزود: رقابت‌پذیری و استفاده از فرصت‌ها برای ورود به عرصه‌های رقابتی بین‌المللی بهترین شیوه است که می‌توان مردم را به مصرف کالای ایرانی ترغیب کرد.
نماینده اتاق اصناف ایران در شهرستان گنبد اظهار کرد: تولیدی مورد حمایت است که در طی یک دوره ی برنامه ریزی شده میان مدت و یا حداکثر در یک دوره ی بلند مدت بتواند نیاز و تقاضای داخلی را با قیمت، کیفیت و استاندارد قابل رقابت با تولید مشابه در بازارهای جهانی تأمین نماید و حمایت از تولید کنندگان نوپا ضروری است.
وی همچنین در خصوص بحث توافق مالیاتی سال ۹۷ گفت: با توجه به شرایط بنگاه های صنفی تولیدی و توزیعی و همچنین شرایط اقتصادی کشور میتوان گفت بهترین شکل توافق صورت گرفته است و واحدهای صنفی تا پایان خرداد اظهارنامه های خود را ارائه خواهند کرد./ع/

true
برچسب ها : ,
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false