در صورت حمایت بیشتر از صنعت آسانسور امکان رقابت با کشورهای دیگر بیشتر میشود | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳۱ شهریور - ۱۳۹۸  
true
true
در صورت حمایت بیشتر از صنعت آسانسور امکان رقابت با کشورهای دیگر بیشتر میشود

ابریشمی با اشاره به تأثیر نوسانات نرخ ارز بر قطعات آسانسور گفت: هم اکنون حدود ۴ هزار واحد صنفی در سراسر ایران مشغول به فعالیت هستند.

عباس ابریشمی رئیس اتحادیه آسانسور و پله برقی کشور، با اشاره به تأثیر نوسانات نرخ ارز بر قطعات آسانسور گفت: هم اکنون حدود ۴ هزار واحد صنفی در سراسر ایران مشغول به فعالیت هستند.
رئیس اتحادیه آسانسور و پله برقی کشور با اشاره به اینکه امسال افزایش قیمتی در این صنف نداریم، اظهار کرد: باتوجه به آنکه تغییری در قیمت آسانسور نداریم، اما کمبود مواد اولیه موجب افزایش قیمت می‌شود.

ابریشمی گفت: این صنف هم همانند سایر اصناف در جهت تحقق رونق تولید ، گام‌های بلندی تا پایان سال بر می‌دارد که هم اکنون در حال برنامه ریزی و تدوین استراتژی در این صنعت هستیم.
رئیس اتحادیه آسانسور و پله برقی کشور با اشاره به اینکه این صنف، یکی از صنایع مهم کشورمان به حساب می‌آید، تصریح کرد: توجه به رشد و توسعه این صنعت با توجه به تغییر سبک زندگی و البته شهرسازی کشورمان یکی از مهم‌ترین نیاز‌های جامعه است.
به گفته ابریشمی، اگر به صنعت آسانسور توجه و حمایت ویژه‌ای شود بطور قطع می‌تواند با کشور‌های دیگر رقابت کند.
رئیس اتحادیه آسانسور و پله برقی کشور تصریح کرد: این صنف همانند دیگر اصناف می‌تواند در جهت تحقق رونق تولید گام‌های بلندی بردارد که هم اکنون درحال برنامه ریزی و تدوین استراتژی در این صنعت هستیم.
ابریشمی تأکید کرد: یکی از صنایعی که در کشور ما در سال‌های گذشته پیشرفت‌های زیادی داشته، ساخت و تولید آسانسور است که امیدواریم این صنعت همانند سایر صنایع بتواند رونق یابد.
رئیس اتحادیه آسانسور و پله برقی کشور در پایان بیان کرد: در هر زمان که قیمت قطعات در این صنف، بالا برود دست دلالان و سودجویان در بازار بیشتر شده و می توانند از این وضع سوءاستفاده کنند.
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false