توافق مالیاتی امسال مطلوب است | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳۱ شهریور - ۱۳۹۸  
true
true
توافق مالیاتی امسال مطلوب است

رئیس اتاق اصناف طبس از توافق مالیاتی اصناف با سازمان امور مالیاتی ابراز رضایت کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران رئیس اتاق اصناف طبس عباس برقی با اشاره به رکود حاکم بر کسب و کار، از توافق با سازمان امور مالیاتی در خصوص مالیات عملکرد صنوف ابراز رضایت کرد و افزود: توافق امسال با توجه به وضعیت اقتصادی صنوف و رکود بازار؛ به نفع جامعه اصناف است.
رئیس اتاق اصناف طبس باانتقاد از ابهامات موجود در قانون مالیات بر ارزش افزوده ادامه داد: با توجه به ماهیت متفاوت فعالیت صنوف در رسته های مختلف، این قانون دارای ابهاماتی است که نیاز به بررسی و رفع موارد ایراد و ابهام دارد.
برقی به جمعیت ۳۸ هزار نفری طبس اشاره کرد و افزود: در این شهرستان بالغ برهزار و ۳۰۰ واحد صنفی با جواز کسب فعالیت می کنند که ۴۰-۳۵ درصد این تعداد از صنوف تولیدی – خدمات فنی هستند.
این فعال صنفی با اشاره به سال رونق تولید ملی؛ خواستار رسیدگی به مشکلات صنوف تولیدی شد و اضافه کرد: تخصیص وام های ارزان قیمت بانکی، تسهیل تأمین مواد اولیه ارزان قیمت، کمک به تأمین بازارهای جدید داخلی و خارجی و پایین آوردن هزینه تولید از مهمترین نیازهای صنوف تولیدی جهت ادامه حیات موفق در عرصه اقتصاد و بازار است.
رئیس اتاق اصناف طبس با تأکیـد بر ضابطه مند شدن ایجاد و گسترش فروشگاه های بزرگ و زنجیـره ای گفت: در این شهرستـان ۳ فروشگاه زنجیره ای و ۷ فروشگاه تعـاونی مصـرف فعالیت می کنند که باعث رکود در فعالیت و کسب و کار صنوف خرد شده است بر این اساس طی مکاتبه با کمیسیون نظارت مقرر شد فروشگاه های زنجیره ای در راستای نظارت موثر، تأمین حقوق اصناف و اتحادیه و مصرف کننده ودرراستای اجرای قانون نظام صنفی از اتحادیه ذیربط جواز کسب دریافت کنند، ضمن اینکه فروشگاه های تعاونی مصرف هم در صورتی که فروش آزاد داشته باشند، از اتحادیه مجوز دریافت کنند./ل

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false