موازی کار در حوزه اصناف درست نیست | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳۱ شهریور - ۱۳۹۸  
true
true
موازی کار در حوزه اصناف درست نیست

رئیس اتاق اصناف شیراز با بیان اینکه موازی کاری با واحدهای صنفی باید از برنامه کاری دیگر سازمانها حذف شود، گفت: موازی کاری در حوزه اصناف مشکلات عدیده ای را برای صنوف به دنبال داشته است.
محمود هاشمی در گفت وگو با خبرنگار اتاق اصناف ایران افزود: دولت باید تصدگری را به اصناف واگذار کند و به اصناف اعتماد داشته باشد تا اصناف عملکرد بهتری داشته باشند و اکنون شاهد موازی کاری در حوزه اصناف از سوی شهرداری ها، تعاونی ها و وزارت صمت و ودیگر ارگان ها هستیم.
وی تصریح کرد: در حال حاضر شهرداری اقدام به ایجاد غرفه های فروش کالا در برخی از مکان های عمومی شهر کرده که این مساله تاثیر نامطلوبی در کسب وکار کسبه ایجاد خواهد کرد.
هاشمی با بیان اینکه اصناف در سنگر اقتصاد تمامی تلاش خود را برای اقدامات بهتر به کار گرفته اند، اظهار کرد: دولت باید اصناف را باور کنند و به کسبه اعتماد کنند و کار بیشتری را به بخش خصوصی بسپارند تا نتیجه مطلوبی را در حوزه اقتصادی ببیند.
رئیس اتاق اصناف شیراز تصریح کرد: اصناف تنها تشکل مدنی در کشور هستند که از یک روستا تا مرکز تهران نماینده دارند و می توانند نقش موثری را در فرهنگسازی داشته باشند به طوری که به تثبیت فرهنگ اسلامی کشور نیز می‌توانند کمک کند.
وی با بیان اینکه شناخت کافی از اصناف در جامعه وجود ندارد، افزود: اگر شناخت ایجاد شود از موقعیت و خدماتی که اصناف می‌دهند می‌توان به خوبی بهره برد و فرصت‌های خوب را خلق کرد، چون اصناف باری بر دولت تحمیل نمی‌کنند و مستقل عمل نمایند./ع/

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false