ساماندهی 1000 واحد صنفی در یکسال | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳۱ شهریور - ۱۳۹۸  
true
true
ساماندهی ۱۰۰۰ واحد صنفی در یکسال

رئیس اتاق اصناف اشتهارد از ساماندهی یک هزار واحد صنفی در این شهرستان خبر داد.

محسن هادی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران از فعالیت ۸۰۰ واحد صنفی با جواز کسب در آغاز فعالیت اتاق اصناف اشتهارد در استان البرز در خرداد۹۷ خبر داد و گفت: با گذشت یکسال از فعالیت این اتاق ، تعداد واحدهای صنفی این شهرستان به هزار و ۸۰۰ واحد رسیده است.
وی با اشاره به فعالیت ۹ اتحـادیه صنفی در اشتهارد، ادامه داد: ۵۰ درصد واحدهای صنفی دارای جواز کسب اشتهارد در رسته های تولیدی و خدمات فنی فعالیت می کنند.
این مسئول صنفی فعالیت ۲ شهرک صنعتی در اشتهارد را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: به دنبال تأسیس شهرک صنفی برای فعالیت واحدهای صنفی تولیدی – خدمات فنی هستیم .
رئیس اتاق اصناف اشتهارد در خصوص وضعیت بازار در ماه مبارک رمضان هم توضیح داد: از نظر موجودی کالا در وضعیت مناسبی هستیم اما با مشکل نوسان نرخ کالاها روبرو می باشیم و بر این اساس نمایشگاه ضیافت رمضان را از تاریخ ۲۰ ماه مبارک تا پایان ماه در ۵۰ غرفه با تخفیف ۳۰ درصدی نسبت به بازار برگزار خواهیم کرد.
وی از رصد بازار توسط بازرسان اصناف خبر داد و افزود: البته رفع مشکلات مالی واحد بازرسی اصناف در بهینه سازی عملکرد این واحدها بسیار مؤثر است که در این خصوص پرداخت سهم اصناف از محل جرایم تخلفات صنفی راهکار مناسبی است.
محسن هادی خواستار لحاظ شدن رکود بازار و مشکلات اقتصادی صنوف در تعیین مالیات عملکرد واحدهای صنفی شد و با اشاره به فعالیت ۹ فروشگاه زنجیره ای در اشتهارد از پاسخگو نبودن این فروشگاه ها به اتحادیه و اتاق اصناف شهرستان دررستی نظارت انتقاد کرد و گفت: یکی از مهمترین مشکلات این فروشگاه ها تخفیفات غیر واقعی است که باعث زیان مصرف کننده و مشتری می شود، به طوریکه با لحاظ کردن این تخفیفات، همتراز نرخ کالاها در واحدهای صنفی می شود.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false