در انتظار نتایج مثبت از اجلاس روسای اتاق های اصناف مراکز استان ها هستیم | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳۱ شهریور - ۱۳۹۸  
true
true
در انتظار نتایج مثبت از اجلاس روسای اتاق های اصناف مراکز استان ها هستیم

حضور مسئولان سازمان ها و وزارتخانه های ذیربط حوزه اصناف، در جمع نمایندگان اصناف، انتظارات را برای کسب نتایج مثبت در حل مشکلات اصناف بالا برد.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران یوسف جعفـری با بیـان این مطلب گفت: اجلاس اخیر اتاق اصنـاف ایران با حضـور مدیران و مسئولان دولتی و روسای اتاق های اصناف مراکز استان ها بسیار خوب برگزار شد و بیان مسایل و مشکلات و راهکارها از سوی نماینـدگان اصنـاف در حضور نمایندگان دولت، انتظارات را برای کسب خروجی مثبت و نتایج مناسب از این گردهمایی افزایش داد.
نماینده اتاق اصناف ایران در کرمان با تأکید بر ضرورت پیگیری مشکلات و راهکارهای مطرح شده توسط هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران از نمایندگان دولت حاضر در جلسه، اظهار داشت: باید تلاش شود در دفعات بعد برگزاری اینچنین گردهمـایی ها، محوریت مباحث مطـرح شده محدود به موضوعات مشخص شده ای باشد تا نتایج مثبتی را در پیگیری ها شاهد باشیم.
جعفـری با ابراز رضایت از تریبون آزاد و بیان مسائل و مشکلات حوزه اصناف ادامه داد: مسئولان در نگاه به مشکلات و تلاش در حـل مسـائل با دید عمـومی و سراسری به موضوعـات بنگرند و شهـرها و شهرستـان های کوچک و کلان شهرهایی مثل تهران را با دید یکسان لحاظ کنند./ل

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false