اعزام تیم ویژه اتاق اصناف ایران جهت بررسی مشکلات صنفی شهرستان اسلامشهر | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۳۱ تیر - ۱۳۹۸  
true
true
اعزام تیم ویژه اتاق اصناف ایران جهت بررسی مشکلات صنفی شهرستان اسلامشهر

با تاکید رئیس اتاق اصناف ایران مبنی بر پیگیری مشکلات صنفی شهرستان اسلامشهر، تیمی متشکل از کارشناسان مسائل مالیاتی و حقوقی با همراهی دستیار ویژه ریاست اتاق اصناف ایران در جمع روسای اتحادیه های صنفی شهرستان اسلامشهر و مدیران اداره دارایی و به میزبانی هیئت رییسه اتاق اصناف این شهرستان در محل این اتاق حاضر و به بررسی مشکلات موجود پرداختند.
به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف ایران، محور گفتگوی حضار در این جلسه یرامون مسائل مالیاتی، بیمه ، مسائل مربوط به بازنشستگان و تعدیل در تقویم املاک شهرستان بود.
محمدرضا جعفریان مشاور مالیاتی اتاق اصناف ایران با ابراز رضایت از برگزاری این جلسه، گفت: تشکیل جلسات هم فکری و خرد جمعی با حضور مسئولان و رؤسای اصناف و مدیران ادارات دولتی مرتبط، نتایج مثبتی را در حل مسایل و مشکلات حوزه اصناف و بهینه سازی عملکرد جامعه صنوف کشور به همراه خواهد داشت.
همچنین نیک منش کارشناس حقوقی اتاق اصناف ایران در خصوص عدم شمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان در اتاق اصناف واتحادیه ها ی صنفی، گفت:با پیگیری و رایزنی اتاق اصناف ایران، بخش حقوقی سازمان تامین اجتماعی متقاعد شد که مطابق قانون نظام صنفی و به علت اینکه فعالیت هیئت مدیره اتحادیه ها و اتاق اصناف به طور پاره وقت و غیر مستمر است، به کارگیری افراد بازنشسته مستثنی از قانون تامین اجتماعی در بخش بازنشستگان و عدم قطع مستمری آنان است.
در ادامه هیـوا کیـا دستیار ویژه رئیس اتاق اصناف ایران نیز در این رابطه توضیح داد: اتاق اصناف ایران در راستای ماموریت های ذاتی خود جهت آگاهی از مشکلات و معضلات اصناف؛ مکلف است تا با اعزام مدیران، کارشناسان و مشاوران خود در جمع فعالان صنفی در سراسر کشور؛ با استماع مسایل و مشکلات و ارایه راهکارهای مناسب بخشی از بار تحمیل شده بر اصناف را کاهش دهد.
در این خصوص وحید مهرپویان طارانی رئیس اتاق اصناف اسلامشهر هم در سخنانی حضور هیئت ویژه اتاق اصناف ایران و مشاوران ارشد ایشان را فرصت مناسبی برای اخذ رهنمودهای قانونی عنوان کرد و افزود: اتاق اصناف اسلامشهر در دوره جدید فعالیت خود و با توجه به سطح بالای تعامل با اتاق اصناف ایران، درصدد بهره گیری از ظرفیت های بالای موجود برای اداره خدمات بهتر و با کیفیت به کسبه و مراجعین است.
وی افزود: اخذ مشاوره صحیح می تواند منتج به پایین آوردن هزینه های مالی و زمانی، پیشبرد دقیق تر اهداف مجموعه، کاهش ریسک در اقدامات، ارائه خدمات شایسته تر و بسیاری موارد دیگر شود /ل

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false