توزیع بیش از 50 تن شکر به منظور تنظیم بازار | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۳۱ تیر - ۱۳۹۸  
true
true
توزیع بیش از ۵۰ تن شکر به منظور تنظیم بازار

رئیس اتحادیه بنکداران و عمده‌فروشان استان قم گفت: در دو روز اخیر بیش از ۵۰ تن شکر در بازار قم زیر نظر اتحادیه اتحادیه بنکداران و عمده‌فروشان استان قم می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران به نقل از روابط عمومی اتاق اصناف قم سید ابراهیم صحفی ضمن بیان این مطلب گفت: در یک ماه اخیر متاسفانه بازار قم با کمبود شکر روبرو شد و همین امرسبب مشکلاتی در بازار شد.
وی افزود: در این مدت سهمیه شکر به فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره ای ارائه شد اما برای مصرف بیش از ۴هزار واحد صنفی، خوارو بار فروشی‌ها و سوپرمارکت و لبنیاتی‌های استان، شکر توزیع نشد.
رئیس اتحادیه بنکداران و عمده‌فروشان استان قم تصریح کرد: برخی از فروشگاه‌های بزرگ زنجیره ای نباید شکری دریافت می‌کردند چون کلیه اقلام این فروشگاه ها از تهران تامین می شود و سهمیه کشوری دارند و نباید سهمیه قم به آن‌ها اختصاص پیدا می‌کرد.
صحفی عنوان کرد: با اقدامات صورت گرفته توسط استانداری و معاون استاندار و مصوبه شورای تنظیم بازار قرار شده است که روزی ۲۰ تن بار شکر برای مصرف خانوارتوسط اتحادیه بنکداران مواد غذایی در قم توزیع شود.
وی ادامه داد: از روز گذشته زیر نظر اتحادیه بنکداران و خواروبارفروشان، توزیع شکر در استان انجام شده و بسته شکر ۹۰۰ گرمی به قیمت ۴ هزار تومان به دست مردم می‌رسد که با این اقدام مشکل کمبود شکر به زودی رفع می‌شود.
نماینده اصناف ایران در قم خاطرنشان کرد: در دو روز اخیر بیش از ۵۰ تن شکر در بازار قم در حال توزیع است.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false