قبل از اجرای هر طرحی برای اصناف باید تمام ابعاد آن بررسی شود | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳۱ شهریور - ۱۳۹۸  
true
true
قبل از اجرای هر طرحی برای اصناف باید تمام ابعاد آن بررسی شود

نماینده اتاق اصناف ایران در استان تهران، شهرستان پیشوا گفت : قبل اجرای هر طرحی برای اصناف باید تمامی ابعاد طرح بررسی شود و ایرادات آن اصلاح شده و بعد اجرایی شود.
حسین جنیدی در گفت وگو با خبرنگار اصناف ایران افزود: طرح تسنیم با ایراداتی همراه است و قبل از اینکه طرح کارشناسی شود اجرایی شده و این مساله مشکلاتی را برای اتحادیه ها به همراه داشته است و در حال حاضر برخی از واحدهایی که برای دریافت پروانه کسب پول واریز کرده اند هنوز به اتحادیه ها پرداخت نشده است.
وی تصریح کرد: قرار بود طبق این طرح اتاق اصناف در حاشیه امنیتی قرار بگیرد تا سهم پولی که واریز می شود درصد های تعیین شده برداشته شود و بعد به اتحادیه ها واریز شود که هنوز دارای نقایصی است.
جنیدی در خصوص ایجاد فروشگاههای زنجیره ای، اظهارکرد: مخالفتی با فعالیت فروشگاهها نداریم اما مطلب اینجاست که در حال حاضر این فروشگاهها برای دریافت پروانه کسب به اتاق اصناف و اتحادیه ها مراجعه نمی‌کنند و هیچ گونه حق عضویتی برای فعالیت به اتاق های اصناف پرداخت نمی‌کنند و تنها کار و کسب صنوف را با مشکل مواجه کرده اند و این مساله باید مورد بررسی بیشتر قرار بگیرد.
وی در خصوص پرداخت حقوق بازرسان اصناف افزود: مشکل جدی برای تامین حقوق بازرسان داریم و در سالهای اخیر مبلغی از سوی اتاق اصناف ایران برای پرداخت حقوق بازرسان پرداخت می شد اما اکنون چند سال است که هیچ کمک هزینه ای پرداخت نشده و برای تامین حقوق بازرسان با مشکل مواجه ایم.
جنیدی اظهار کرد: اصناف سالهاست که بامشکلات خود دسته و پنجه نرم کرده اند و اکنون از شعار خسته شده اند و از هیئت رئیسه جدید اتاق اصناف ایران انتظار دارند تحولی را در حوزه اصناف ایجاد کنند و با تلاش وپشتکار و شفاف سازی قدم موثری را برای اصناف بردارند./ع/

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false