رونق تولید نیاز و ضرورت جامعه امروز است | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۳۱ تیر - ۱۳۹۸  
true
true
رونق تولید نیاز و ضرورت جامعه امروز است

عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه وبودجه مجلس شورای اسلامی گفت: نامگذاری سال به رونق تولید ملی از نظر تئوریک نیاز به تفسیر ندارد و ضرورت و نیاز جامعه امروز است و باید با جدیت و عمل برای عملیاتی شدن آن اقدام کرد.
محسن بیگلری در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی اتاق اصناف ایران افزود: ضرورت نامگذاری سال به نام رونق تولید احساس می‌شد و با توجه به اینکه در شرایط تحریم هستیم نیاز جدی به تولید داریم ضروری است تا تولید کشور افزایش پیدا کند و در زمینه تولید به خودکفایی برسیم تا نیاز به واردات نداشته باشیم.
وی تصریح کرد: توجه به تولید ملی و رونق آن در بیشتر کشورهای جهان مطرح است؛ زیرا تقویت تولید ملی آثار و نتایج زیادی در حوزه های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی کشورها دارد و همچنین رونق تولید ملی باعث استقلال اقتصادی کشور و باعث عدم وابستگی به کشورهای دیگر و در نتیجه تقویت و گسترش استقلال سیاسی می گردد.
بیگلری اظهار کرد: با افزایش تولید نیاز به واردات کاهش خواهد یافت و افزایش تولید منجر به اشتغالزایی خواهد شد وچرخه اقتصادی کشور به حرکت درخواهد آمد و همه وظیفه داریم تلاش کنیم تا به نتیجه مطلوب در این زمینه برسیم.
عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه وبودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حمایت از تولید ملی اصل پیروزی بر تحریم ها است، تصریح کرد: انتظار می رود با حمایت از تولید ملی به صورت ویژه شرایط داخلی را برای مقابله با تحریم ها مهیا کنیم./ع/

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false