رونق تولید رقابت صحیح در عرصه اقتصاد را به دنبال خواهد داشت | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳۱ شهریور - ۱۳۹۸  
true
true
رونق تولید رقابت صحیح در عرصه اقتصاد را به دنبال خواهد داشت

نماینده اتاق اصناف ایران در استان مرکزی، شهرستان فراهان گفت: رونق تولید رقابت صحیح در عرصه اقتصاد و بالارفتن کیفیت و جایگاه مناسب کالای ایرانی در بازارهای منطقه‌ای و جهانی را به دنبال خواهد داشت.
ابوالفضل محمودی در گفت وگو با خبرنگار اصناف ایران در خصوص نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری به نام ” رونق تولید” اظهار کرد: رونق تولید از اهمیت بسیار بالایی برخودار است و این موضوع باید در اولویت قرار بگیرد و برای تحقق آن دولت باید با همه ارکان خود، اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی را باور کرده و به منصه ظهور برساند.
وی تصریح کرد: رونق تولید به این معناست که منابع مالی، سرمایه‌های عظیم داخلی، نیروی کار، کارگاه‌های کوچک و بزرگ و کارخانه‌های صنعتی با تکیه بر منابع سرشار داخلی از جمله نیروی جوان و متخصص انسانی به‌گونه‌ای مدیریت شوند که سراسر میهن پهناور اسلامی صحنه جنب و جوش و تولید انواع کالاهای مورد نیاز شود.
محمودی افزود: رونق تولید نه‌ فقط نیازهای فوری را پاسخ می‌دهد، بلکه نقدینگی را در مسیر صحیح خود قرار می‌دهد، اشتغال می‌آفریند، سرمایه‌های بی‌بدیل نیروی انسانی جوان و متخصص کشور را امیدوار و از شغل‌های کاذب و مضر به حال اقتصاد کشور جلوگیری می‌کند.
رئیس اتاق اصناف فراهان تولید را لازمه تمام جریانات اقتصادی در کشور خواند و افزود: اگر رونق تولید وجود داشته باشد، قطعا در زمینه اشتغال، کم‌کردن تورم، تقویت صادرات، حضور در بازارهای جهانی، در وضع توازن بودجه تاثیر گذار خواهد بود./ع/

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false